אוקטיין בפרק חדש: EP בחסות ליריקס
28 באוגוסט 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו, ניו רוטס  //  No Comment

"לא ידענו, לא שמענו": הסינג ג'יי לא מפסיק לייצר ומשחרר להיט חדש והפתעה. וגם: הקרב על קרניום והרשת מפרגנת לאלוף הבלתי נגמר – יוסיין בולט

i-octaneאוקטיין. לעולם לא עוצר 

החדשות בג'מייקה לעולם לא מפסיקות. כמיטב המסורת אספנו את מה שהרשת הכי דיברה עליו בשבוע האחרון. מאוקטיין ועד יוסיין בולט. כל זה כדי שלא תגידו – "לא ידענו, לא שמענו".

אוקטיין אומר כן ל'פרק חדש'
הוא נחשב לאחד האמנים הכי פופולאריים בג'מייקה וזה לא ממש חדש. כמות הצ'ונים והליריקס שהוא מוציא גם כן. אחרי ה-"My Journey" המופלא של 2014, איי אוקטיין מסמן יעד חדש. הפעם מדובר ב-EP קצר, שישה צ'ונים בסה"כ כשכולם בהפקה של DJ Frass. כשהשניים משתפים פעולה, התוצרת בדר"כ מוכחת. "Mama" מהאלבום האחרון הפך לסינגל שכל אמא אוהבת לשמוע, וכמובן ש-"My Life" מלפני חמש שנים הוא כבר המנון שגור בפי כל מי שחובב דאנסהול. שני אלו יהיו שם, אך גם הלהיט החדש שלהם יחד.

מדובר ב-"Prison Life", צ'ון שיצא ממש לאחרונה ומדבר על המציאות הלא פשוטה מאחורי סורג ובריח, בייחוד בג'מייקה. "אם אצליח למנוע מאסר אחד, עשיתי את שלי", ציין אוקטיין בנושא. ה-EP כאמור רק בשלבי ליטוש אחרונים, אך שם כבר יש – "New Chapter". אם זה פרק חדש או לא? תקבעו אתם.

נלחמות על קרניום
כנראה שהעובדה שקרניום הפך שם לוהט בתעשייה בשנתיים האחרונות, למעשה מאז ה-" Nobody Has To Know" שלו, עשתה את שלה. הרשת גועשת בימים האחרונים על עוד עימות מתוקשר בין שתי דיוות דאנסהול מג'מייקה. ונסה בלינג, גאזה סלים בשבילכם, בת טיפוחיו של וייבז קרטל וטיאנה, ה'דוכסית'. את הסימנים הראשונים לעימות ניתן היה לפגוש בליריקס שיצאו ממש במקביל על הרידים של מרקוס מיירי – "On Fleek". בלינג שיחררה את "Future Guarented", טיאנה השיבה ב-""No Future Guarented והשאר היסטוריה.

מסתבר שמאחורי זה עומד לא מעט לכלוך בין השתיים ואמן אחד. "איך את יכולה לשיר שהוא נאמן לך בזמן שהוא בוגד", הגיבה טיאנה בנושא. בסביבת גאזה סלים והתעלמו מהקיום של טיאנה. בינתיים, נדמה שבלינג היא זו שזכתה בקרניום והשניים שיחררו ממש לאחרונה צ'ון שהוא פוטנציאל ללהיט בג'מייקה וכבר זוכה להשמעות לא מעטות בתעשיית הדאנסהול. "Notice You". תבחרו למי להאמין.

הגאווה הלאומית מדברת
וכמובן שאי אפשר בלי התגובות של אמני הביצה להצלחה הג'מייקנית הכי בולטת. יוסיין בולט חברים. האלוף, השיאן האולימפי לא קטף עוד מדליות באליפות העולם באתלטיקה, ואת אמני ג'מייקה עניין רק דבר אחד – לפרגן. אז הנה קצת ממה שצדו עינינו.

Salute @usainbolt Respect Due!!!!!!!!!!!..Lighting Strikes again

A photo posted by Tarrus Riley (@tarrusrileyja) on

Effortless!!!

A photo posted by Andre "Jah Vinci" Rhoden (@realjahvinci) on

 

Thank u my Brother I am celebrating Good Over Evil with You tonight Kickouuut

A photo posted by Queen ifrica (@queenifrica25) on

 

CHAMPION!!! #thatisall @usainbolt #TeamJamaica

A photo posted by Alaine (@alainesinga) on

 

3 x #Champion #Way @realshellyannfp #Legend #Status #Congratulations ⭐️ #TeamJamaica

A photo posted by assassin aka agent sasco (@agentsasco) on

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply