אוקטיין החל במסע: "Journey מייצג מימד חדש בשבילי"
9 במרץ 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  1 comment

האלבום השני הושק בקינגסטון, התגובות פשוט מטורפות וכמובן גם האיכות. "לא רוצה להיות מזוהה עם דאנסהול או רגאיי". וגם: הספונסרים שגאים ומה היה שם הבמה הראשון שלו?

I-Octane-Alaineאוקטיין ואיליין בהשקה. יותר מקפטן (Brayn Cummings)

זה לא סוד שהוא נחשב לאחד הכוחות הכי חזקים שיודעת ג'מייקה בימים אלו. אמן שיודע לשווק את עצמו בכל החזיתות ויוצר לעצמו תדמית של מותג גם מעבר לים. איי אוקטיין השיק ביום חמישי האחרון בקינגסטון בירת ג'מייקה את אלבומו השני "My Journey", לא עוד EP, אלא אלבום שהוקלט בהשקעה מלאה באולפנים. נכון, יש שם גם צ'ונים שיצאו כבר לפני שנתיים, אבל גם הם עברו הרבה השקעה.

"האלבום מייצג מימד חדש עבורי", ציין אוקטיין באירוע ההשקה כשהוא לבוש במדים של קפטן באוניה. לצידו הופיעה איליין שמשתפת פעולה באלבום בצ'ום המוצלח והמרשים כאחד, "Lighters Up" בהפקה של Dj Frass רקורדס, המפיק שעומד מאחורי כל האלבום המופתי הזה יחד עם Tads Records.

אוקטיין מכוון באלבום הנוכחי לאיכות שאין לה מתחרים ולמעשה מסמן עידן חדש בעולם הרגאיי שבו אלבומים הם פשוט מוצר איכותי, כפי שכבר ראינו השנה עם טארוס ריילי. "אני לא רוצה להיות אמן שנתקע בקופסא וזהות של דאנסהול או רגאיי. לא יכול לשקר לעצמי ואני עושה את שני הז'אנרים בצורה מוצלחת", מעיד אוקטיין.

"My Journey" יצר באז אדיר ותגובות נלהבות כמעט מכל עבר כשכבר בשבוע הראשון כבש את המצעדים וצמרת טבלת המכירות באייטונס בארה"ב ובגרמניה (מקום 3).

מי שעוד מרוצים הם כמובן נותני החסות שאוקטיין מייצג כבר קרוב לשלוש שנים, ענקית הסלולר של הקאריביים, דיג'יסל. "השותפות הזאת פורייה לשני הצדדים", אמרה מנהלת השיווק של דיג'יסל, טאנידה נונייס וציינה שהחברה כבר הצליחה ל"פנק" 400 אלף (!) מלקוחותיה בהודעה עם הצ'ון "Stepping In The Name Of Love", תוצרת זמר ה-"L.O.V.E".

גם בפסטיבל השנתי הגדול של גינס בג'מייקה החמיאו לאוקטיין שקבע שיא עם הופעה של שלוש שנים ברצף.

ובחזרה לעבר, מי שייעץ לאוקטיין לשנות את השם הוא לא אחר מדונובן ג'רמיין האגדי, האיש מאחורי פנטהאוס רקורדס, האיש שפיתח עשרות קריירות ובהן של בוג'ו בנטון וגארנט סילק ועבד עם עשרות אמנים ג'מייקנים לאורך השנים. ג'רמיין גילה גם את אוקטיין באמצע שנות ה-2000 כשהוא הקליט דאנסהול וכונה ריצ'י ריץ'. השאר היסטוריה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “אוקטיין החל במסע: "Journey מייצג מימד חדש בשבילי"”

Leave a reply