איידוניה החליט: זה הזמן לאלבום בכורה
24 בספטמבר 2017  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם  //  No Comment

אחרי יותר מעשור בתעשייה, EP מצליח ועשרות להיטים כוכב הדאנסהול והאיש מאחורי הלהיט של הקיץ "Yeah Yeah" מבטיח: "רוצה לתת משהו יוצא דופן שיסביר למה חיכו כל כך הרבה זמן". הכל על האש או איך שקוראים לזה אצלנו "Fire"

איידוניה, זמן לדור הבא

איידוניה מתכונן לאלבום בכורה. שנתיים אחרי הפרוייקט שיועד כולו לבחורות "Project Sweat", אחד מכוכבי תעשיית הדאנסהול צפוי לאתגר את המעריצים עם אלבום בכורה יותר מעשור לאחר שנכנס לעניינים. המועד המדויק ייחשף בהמשך אבל לעת עתה מדובר על תחילת 2018.

"רציתי לענות על הציפיות ממני, לתת משהו יוצא דופן שיגבר על הזמן שחיכו לזה וגם על גבולות גיאוגרפיים", ניסה להסביר את הדחיה בשחרור הפרויקט עד כה. "אני לא מאמין במוזיקה שעובר הזמן שלה, אני מאמין וזה חשוב מאוד שצריך לקחת את הזמן והמאמץ כדי ליצור אלבום שיכיל אותי בצורה הטובה ביותר", הוסיף.

 

עדיין לא ברור איזה צ'ונים ייכללו במעטפת השירים של איידוניה כשבימים אלו הלהיט הקיצי שלו "Yeah Yeah" על "Genna Bounce" רידים ו-"Fire" מתנגנים ללא הרף בג'מייקה וגם מחוצה לה כאשר אפילו יוסיין בולט הספיק לתת כתף ל-Genna. והוא אף פעם לא זונח את הבחורות כשגם "Bruise" ו-"IG Girls" חזק בתפריט.

איידוניה בן ה-36 כבר נמצא בתעשיית המוזיקה הג'מייקנית יותר מעשור לאחר שנכנס אליה דרך המפיק סקאטה בורל וקיבל את הדחיפה הראשונה שלו ב-Alliance יחד עם באונטי קילה ולצידם של וייבז קרטל ואיידוניה. לאחר שכל אחד פנה לדרכו, איידוניה ייסד את הצוות שמלווה אותו עד היום שכולל צעירים רבים שעוסקים במוזיקה.

תחילה נקרא הקרו "JOP", בשנים האחרונות הוחלף הכינוי ל-"4th Genna". אמנים כמו גובנה (דיאבלו בעבר), ג'יידס, שוקרמיין וגם מפיקים כמו Jag1 (שאמון על הלהיט 'Banga') עובדים יחד עם איידוניה באופן צמוק. גובנה עצמו חווה פריחה אישית בקריירה ב-2017.

מכונת הלהיטים תוצרת שלדון לורנס לא תעצור, תהיו בטוחים. אנחנו נעדכן אתכם.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply