"אין היום אמנים שמשלבים בין רגאיי לדאנסהול כמו אוקטיין"
6 באפריל 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס  //  No Comment

עולם הרגאיי מתמוגג מה"מאזן" החדש בין הסגנונות ויחד עם "My Journey" שמכר 600 אלף עותקים, המחמאות לא נפסקות. "רק רוצה שיראו בי כמשלב בין העולמות", העיד אוקטיין. ועכשיו גם קליפ משובח

i-octane-kymani-marleyאוקטיין עם קי-מאני מארלי ב-A Ya We Deh

אחרי שהשיק את אלבומו השני והמשובח לכל הדעות, איי אוקטיין ממשיך להשתלט על זירות הרגאיי והדאנסהול בג'מייקה ומחוצה לה כשהוא גורף מחמאות על היכולת לשילוב בין העולמות. "אני רוצה שאנשים יראו בי כאיזון בין רגאיי לדאנסהול", ציין אוקטיין לאחרונה.

גם אחד ממפיקי האלבום, טד דאוקינס, הבעלים של Tads Records, מחמיא: "אוקטיין הוא אחד האמנים היחידים שנוח להם גם ברגאיי וגם בדאנסהול, ולא הרבה מסוגלים לעשות את זה בצורה הזו. בתעשיית המוזיקה של היום, אתה לא יכול לעשות רק סגנון אחד, אני מקווה שימשיך בדרך הזו וישתלט על שתי החזיתות".

יחד עם Tad's Records, גם פראס שפרץ עם הפקות למובאדו, אמון על הרבה מההצלחה. "מאז שהחלטנו ללכת על קונספט של מוזיקת רגאיי בלייב, הרבה יותר אנשים מתחברים לזה, זה נותן אווירה טובה", העיד פראס, שהספיק להיות הדי ג'יי המלווה של ה"גולי גאד" ברחבי אירופה.

אוקטיין כמובן לא עוצר, הספונסרים מרוצים ואת "My Journey" כבר רכשו 600 אלף אנשים, בין אם באינטרנט או בין אם בקנייה של התקליט עצמו. עכשיו יש להם סיבה נוספת לעשות זאת לאחר שיחררו של הקליפ המשובח לצ'ון "A Ya We Deh", יחד עם קי-מאני מארלי, צ'ון שצולם בקינגסטון לפני כשלושה שבועות. המסע של אוקטיין ללא ספק הולך בכיוון אחד וברור.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply