אלבום או אוסף: ג'ה קיור חושף את "MasterPiece"
30 במרץ 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

לאחר ההצלחה הגדולה של "The Cure", אמן הרגאיי החליט לשחרר אוסף של צ'ונים מרגשים בתור אלבום. הלאברס והרוטס מככבים. וגם: המריבה על הקרדיט למפיק. האזינו

jah_cure-masterpiece-2016ג'ה קיור והאלבום החדש. לפחות נראה ככה 

ג'ה קיור חיכה שלוש שנים לפני ששחרר אשתקד את "The Cure", האלבום השביעי במספר שלו. אלבום שהוביל אותו גבוה במצעדי הבילבורד ואף בטקס פרסי הגראמי של 2016.

אלא שלאלבום הבא שלו לא חיכה קיור זמן רב וממש בימים האחרונים חשף את "Masterpiece" – אלבום שהופק עוד ב-2015 ומאגד צ'ונים שכבר יצאו בעבר.

לא מדובר באלבום ארוך מדי, בסך הכל שמונה צ'ונים, אך חלקם מזכירים את תחילת הדרך של ג'ה קיור, לאלו שבקיאים במוזיקה איתה פרץ לתודעה. הסיבה? היא כמובן השנים בהם הופקו הצ'ונים.

תמצאו בו את שיתוף הפעולה עם ג'יפשאן, "More Thanks For Life", וגם את "Your Love" שמזכיר את אשתו עד התקופה האחרונה, קמילה מקדונלד. בנוסף גם הצ'ון "This One For You Mom" נכלל ברשימה, אך מדובר בצ'ון מלפני שבע שנים שבכל זאת מצליח לרגש.

האלבום הנוכחי הצליח לגרום גם למריבה והכפשות הדדיות בין ג'ה קיור למפיק פלאבה מקגרגור שטען כי הוא אמון על הפקת האלבום בעוד קיור טען כי הצ'ונים האלו כבר הופקו על ידי מפיקים אחרים בעבר.

אלבום או סתם אוסף? את זה אתם תקבעו.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply