אלבום הפריצה? האזינו: "The Kings Book", החדש של שוגה רוי וקונראד קריסטל
1 ביוני 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, סקא-רוקסטדי, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחרי שנים של ניסיונות דווקא האלבום החדש מביא סוג של בשורה. 13 צ'ונים, הפקה אירופאית, קוקו טי, גאפי ראנקס ואלבורוזי הגיעו לשתף פעולה. התוצאה? תחליטו אתם

SugaRoy&ConradCrystalמתחדשים. שוגה רוי וקונראד קריסטל

צמד אמני הרוטס הוותיקים שוגה רוי וקונראד קריסטל מחפשים כבר שנים את הדרך הנכונה במוזיקה ונדמה שהפעם זה הגיע בצורה הכי טובה. צמד האמנים שהקליטו עם ג'יפשאן, עשו אלבום קאבר לגרגורי אייזקס המנוח ומה לא – שחררו ביממה האחרונה את האלבום החדש שלהם, "The Kings Book".

האלבום שהופק ע"י Oneness Records כולל 13 צ'ונים כשהבולטים בהם הינם שיתופי פעולה עם נטורל בלאק, גאפי ראנקס וגם "No Love" עם קוקו טי האגדי.

בנוסף גם אלבורוזי הצטרף לפרוייקט והצ'ון "Run Come" ביחד עם הצמד הוותיק גם זכה לקליפ שנחשף בשעות האחרונות. באלבום תמצאו אפילו חזרה אחורה בזמן בצ'ון "Ska Party", שמשלב מקצבי סקא ישנים.

לא בטוח שבג'מייקה שבג'מייקה האלבום ישחק תפקיד מרכזי, אך בבמות הרגאיי ברחבי העולם ייתכן ומדובר במקפצה עבור הצמד הוותיק שיזכה גם להשמעות וגם להופעות.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply