אלבום שלישי לפרוטוג'ה: "כשאני כותב מילים ויכול לשמוע אותם זה כמו להסתכל במראה"
2 בפברואר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, רוטס רגאיי  //  No Comment

בשורה ראשונה ל-2015: אמן הרגאיי משחרר אלבום שלישי במספר בשם – "Ancient Future", וממשיך לעמוד בקצב של אלבום בכל שנתיים: "אני מנסה להיות כנה עם מה שאני מרגיש בחזה". גם כרוניקס, קבאקה וג'סי רויאל הגיעו כדי להשתתף – הפרטים בפנים

Protoje-Ancient_Futureכל שנתיים אלבום. פרוטוג'ה

דאגתם? תרגעו. 2015 מתחילה רשמית גם מבחינת אלבומים. לפני שאסקו לוי מברך אותנו באלבום בכורה וג'ה קיור משחרר אלבום שהוא עצמו הפיק ביחד עם קלייב האנט האגדי פרוטוג'ה עושה זאת ממש בקרוב והפרטים כבר נחשפים.

פורטוג'ה נמנה כמובן על הזרם שעוטף את ג'מייקה ומכונה "Reggae Revival", זרם שכולל בין היתר גם את כרוניקס, קבאקה פיראמיד, ג'סי רויאל ועוד רבים ומוכשרים. בניגוד לבמה שהאחרים כן מקבלים בג'מייקה, פרוטוג'ה עובד המון מחוץ לג'מייקה ומקיים סיבובי הופעות כמעט בלתי נגמרים מסביב לכדור הארץ. רק נציין כי ב-2014 הספיק להופיע בכל רחבי ארה"ב, באירופה, באוסטרליה ובעוד לא מעט מקומות.

יחד עם זאת, אמן הרגאיי שנולד בשם אוג'ה קן אוליבייר וכבר הספיק להופיע בישראל, לא פוסח על תוצרת חדשה. עם הספק של אלבום פעם בשנתיים, הוא לא משאיר מקום לטעויות וממש בקרוב ישוחרר לאוויר העולם אלבומו החדש, "Ancient Future", אלבום בין 11 צ'ונים שחלקם כבר שוחרר.

"כשאני כותב מילים ואזכה לשמוע אותם זה כמעט כמו להסתכל במראה", ציין פרוטוג'ה שהוסיף: "אני מנסה להיות כנה עם מה שאני מרגיש בחזה שלי. המוזיקה באלבום הזה אפשרה לי לעשות את החופש לעשות זאת".

תוכלו למצוא באלבום הקרב ובא לא מעט קולות מאותו זרם ובהם "Who Knows" המופלא עם כרוניקס, "The Flame" יחד עם קבאקה פיראמיד וכמובן שגם ג'סי רויאל לא נותר מאחור. גם הצ'ון האחרון והמשובח שכבר נחשף לאוויר העולם "Stylin", שאף זכה לקליפ, נמצא באלבום.

עם רזומה כל כך מרשים, קהל משולהב בכל מקום בגלובוס, פרוטוג'ה פשוט עובד נכון. אין מילים אחרות לתאר זאת.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply