אלבום שני לאוקטיין בתחילת 2014: "מבטיח – זה האלבום הכי טוב שלי"
7 בנובמבר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

עם עוד שנה אדירה באמתחתו, אמן הרגאיי והדאנסהול ישחרר אלבום שני על טהרת ה-One Drop. הסינגל הראשון כבר זכה לקליפ מרהיב, קי-מאני מארלי וג'נטלמן גם בפנים. שם עדיין אין, אבל תרשמו ביומנים – ינואר 2014

octלא עוצר לרגע. איי אוקטיין (Khoolray)

הקריירה הלוהטת של איי אוקטיין מניבה פירות. 2013 הייתה שנה בה המשיך אמן הדאנסהול והרגאיי לשרוף במות ברחבי האי בג'מייקה וכמובן להיות נוכח בעוד לא מעט מקומות. אוקטיין המשיך בשיווק וקידום המותג שלו כאשר רשם לא מעט פרסומות לחברות ענק ברחבי הקאריביים, אבל עכשיו הגיע הזמן לדבר האמיתי – האלבום השני.

אחרי ה-"Cry Fi Di Nation" שיצא ב-2012, אוקטיין עובד בימים אלו על אלבום רגאיי. "סמכו עליי, זה הולך להיות הדבר הכי טוב של אוקטיין", הוא ציין. "הכל עדיין בתהליך, אפילו שם לאלבום עדיין לא נקבע, אבל אני עובד עם אמנים גדולים רבים כדי שזה יהיה אלבום מצליח. כל חובבי המוזיקה והמעריצים שלי ברחבי העולם יאהבו אותו".

האלבום עתיד לצאת בינואר 2014 ויכלול 12 צ'ונים שלא כולם יצאו כסינגלים בינתיים. עם זאת, הצ'ון הראשון, "Love You Like I Do", בהפקה של פראס רקורדס כבר הספיק להניב קליפ מושקע. "באלבום הקודם למרות שהצליח הייתי פחות מעורב. הפעם אני מבטיח לעשות טור ברחבי העולם שכל מדינה שבה אופיע עם האלבום, תהיה מסיבת השקה", משחרר אוקטיין הבטחה.

קי-מאני מארלי וג'נטלמן כבר הבטיחו צ'ונים משותפים עם אוקטיין כאשר השילוב המבטיח עם פראס רקורדס כולל גם את ההפקה של האלבום עצמו. בינתיים, אוקטיין יסיים את 2013 בארה"ב, קנדה וגם ברחבי הקאריביים כמובן.

לעוד צ'ונים, עידכונים, ראיונות, רידימים וחדשות, הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply