אל עצמו: ביוגל משחרר אלבום חדש ומיוחד
4 בפברואר 2017  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס  //  No Comment

מסר עמוק, הפקה עצמית ואמונה בחומרים שלו. שנתיים אחרי ש"Anointed" כבש את ג'מייקה זה הזמן של "Be Yourself". אז מי בא לפרגן? הכל כאן

ביוגל, מסר עמוק

"תהיו עצמכם, גם מתי שאף אחד לא מקבל אותך. צ'אנסים נוצרים רק בגלל שאתה לא עושה מה שרוצים שתעשה. לפני שאתה מרצה מישהו אחר, תהיה עצמך" (ביוגל, 2017).

שנתיים אחרי אלבום הבכורה המופתי "Anointed" וזמר הרגאיי פוצח במסר עמוק ואלבום חדש – "Be Yourself". 15 צ'ונים, רובן מלאי משמעות ככה הוא ביוגל. טיפוס מיוחד בסצנה.

אחרי שנים של עבודה לצד הלייבל "Daseca", הוא לקח אחורה והחל את הדרך שלו לבד. בין היתר התחזק, נעשה ראסטה והפיק לא מעט צ'ונים מרתקים ומלאי מסר.

גם הפעם זה קרה. לצד צ'ון הנושא, יש גם את "Ganja" שם שיתף פעולה עם שאגי, יש את "Love Me Only" עם הכוכבת העולה בדאנסהול, שנסיה. גם טארוס ריילי וסיזלה הצטרפו לרימיקס לצ'ון שכבר יצא בשנה שעברה והספיק להיות מושמע ברחבי קינגסטון לא מעט – "Rasta Party".

ביוגל הפיק את האלבום בעצמו בלייבל שהקים בשנה האחרונה, "An9ted Entertainment" והוא ממשיך לעבוד על חומרים. "גם העולם של ההפקה דיבר אליי ויש לי אפשרות לעשות את זה לעצמי וגם לאמנים נוספים, אז למה לא?", הוא שואל. Be Yourself. מוזמנים לחפש ברשת.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply