אמן הרגאיי, ג'ון הולט הלך לעולמו בגיל 67
20 באוקטובר 2014  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, כללי, רוטס רגאיי  //  No Comment

דור הולך ונעלם: עוד קול אלמותי הלך לעולמו בבי"ח בלונדון אחרי הידרדרות במצבו הרפואי בשנים האחרונות. מגיל 16 בקינגסטון, דרך הפראגונס כסולן ראשי ועם מורשת של להיטים. איך תזכרו את הולט?

john-holtעוד אמן שהלך לעולמו בטרם עת. ג'ון הולט

עולם הרגאיי ממשיך להיפרד מדור האמנים הוותיק. אחד הקולות היותר בולטים בג'מייקה בשנות ה-60-70-80, ג'ון הולט, הלך לעולמו בגיל 67 בבית חולים בלונדון, בירת אנגליה.

בחודשים האחרונים מצבו הרפואי של הולט הידרדר לא מעט כאשר כבר לפני כחודש וחצי נפוצו שמועות על מותו, שמועות שהופרכו. לפנות בוקר (שני) נקבע מותו של הולט בלונדון ומנהלו אישר את הידיעה העצובה.

john_holtבמקום שהוא הכי אהב. ג'ון הולט על הבמה

הולט פרץ בגיל 16 בצוותא עם אלטון אליס המנוח ולאחר מכן נודע כסולן של להקת הפראגונס האגדית. בתחילת שנות ה-70 הוא החליט לצאת לקריירה עצמאית ושיחרר מאות צ'ונים כשחלקם נצרב בתודעה.

בין הלהיטים המוכרים שלו הולט, "Stick By My", "If I Were A Carpenter", "Love I Can Feel", "Strange Things" וכמובן "Police In Helicopter", שיצא מאוחר יותר בגירסה משותפת עם סיזלה קלונג'י.

הולט מצטרף לדור אמנים דוגמת שוגה מיינוט, גרגורי אייזקס, אלטון אליס, דניס בראון ואחרים שהלכו לעולמם בשנים האחרונות, אך השאירו מורשת מוזיקלית ענפה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply