אידוניה – Aidonia

נולד בשם שלדון לורנס בשנת 1981, אך ידוע בשם הבמה שניתן לו אידוניה, ויש המקצרים וקוראים לו פשוט דוניה. החל את הקריירה המוזיקלית שלו ב-2003 במקרה ולאחר שחזר לג'מייקה בהיותו עובד של חברת "פדקס" בארצות הברית. ביצועים שלו לצד מיסטר ג'י (הידוע גם בשם גופי) הובילו אותו להחלטה כי הקריירה המוזיקלית היא מה שילווה אותו בחייו.

הצטרף לקבוצת האליאנס שבראשה באונטי קילה והחל להלהיב בקולו את עולם הדאנסהול עם ביצועים על רידימים רבים. הלהיט הראשון שלו יצא בשנת 2005 ונקרא Lolly, ומאז לחתום עם הלייבל הענק VP ולהוציא עוד עשרות טיונים שבנו לו שם חשוב בסצנת הדאנסהול של סוף העשור הראשון של המילניום הנוכחי. Ah Yuh שיצא בשנת 2007, Wine N Bubble שיצא ב-2008, Grab Har Nuh  מ-2009, Jack hammer מ-2010 ועוד רבים וטובים.

בשנת 2011 המשיך להפוך לאייקון דאנסנהול ולצד טיונים שזכו לפופולאריות רבה ברחבי הקאריביים כמו Caribbean Girl ו-In Your Eyes.

אידוניה הוא עוד אחד מהקולות המבטיחים שיש לג'מייקה ולעולם הדאנסהול להציע. ב-2013 כבש את המצעדים עם הצ'ון Grip Me שהופק במרטיניק וזכה לאהדה גם מכוכבת הפופ, ריהאנה וחברותיה. נתן הופעה משובחת בסטינג 2013.