הוראס אנדי – Horace Andy

נולד בשם הוראס הינדס  בפברואר 1951. הוראס אנדי הוא שם הבמה שלו. בשנת 1967 בעודו בן 16 הקליט את הסינגל הראשון שלא זכה להצלחה, ובמשך שלוש שנים הוא ניסה ללא הצלחה להיכנס לתודעה.

בשנת 1970 הגיע לאולפנים של קוקסון דוד אשר אהב אותו, והחליט גם לשנות את שם הבמה שלו להוראס אנדי משתי סיבות: הראשונה הייתה לרכב על ההצלחה של הזמר בוב אנדי, והשנייה הוא להתנתק משם המשפחה שליווה אותו , זאת בגלל העובדה כי היה גם בן דודו של הזמר ג'סטין הינדס, כשהקול שלהם אף בלבל בין השניים.

 אחרי עוד שנתיים של עבודה קשה והקלטות של כמה סינגלים הוא החל להתפרסם ותפס מעט תאוצה עם הקריירה שלו. אחד מאותם סינגלים היה Skylarking שבהתחלה הופיע איתו רק בהופעות, אך קוקסון דוד זיהה את הפוטנציאל של השיר וכנראה שידע מדוע. השיר יצא כסינגל ראשון והגיע עד למקום הראשון במצעד של אותה השנה בג'מייקה. למעשה זהו להיטו הראשון של  הוראס אנדי, כאשר בסוף שנת 1972 יצא אלבומו הראשון של שנקרא כשם הסינגל Skylarking

מאותה פריצה ועד לשנת 1977 תקופה שנמשכה כשש שנים, המשיך לשתף פעולה עם קוקסון דוד, ועם זאת גם הקליט מספר שירים יחד עם מפיקים אחרים. באותם השנים זכה להוציא עוד להיט אשר הגיע למקום הראשון במצעד והוא השיר

משנת 1977 נישא פעמיים ואף עזב את ג'מייקה לארצות הברית ומשם ללונדון. יחד עם הצלחתו בעולם הרגאיי, חבר אנדי ללהקת הרוק האלקטרונית מבריסטול שבאנגליה – Massive Attack, אך במקביל כמובן שלא זנח את מוזיקת הרגאיי. אנדי נהנה משיתוף פעולה עם להקות רגאיי נוספות, כשאחד משיתופי הפעולה היה עם להקת איזי סטאר אול סטאר, שבאלבומם השני משנת 2006 שנקרא Radiodread, הם מחדשים האלבום OK Computer של להקת הבריט-פופ "רדיוהד", בביצועים מעולם הרגאיי והדאב, ואנדי עצמו היה שותף לפרויקט.

במשך קרוב לארבעים שנות קריירה, החל מצאת אלבומו הראשון ועד לשנת 2010 אז יצא אלבומו האחרון שנקרא Serious Times הספיק להוציא כ-38 אלבומים ואוספים שונים.