זבולון דאב סיסטם – Zvuloon Dub System

להקת הרגאיי הבינלאומית שמכה גלים בעולם המוזיקה העכשווי עם סאונד נדיר, רענן וחם. המוזיקה של זבולון דאב סיסטם כוללת השפעות של פ'אנק, ג'אז, רוק, מוסיקה ישראלית ואתיופית. הכול מתובל באפקטים ובאסים כבדים שיוצרים חוויה עמוקה לפי מיטב מסורת הדאב הג'מייקנית.
הלהקה מנגנת רגאיי עכשווי ומקורי עם שורשים שנטועים עמוק בתור הזהב של הרגאיי (עידן הרוטס-רגאיי – שנות ה-70 וה-80 המוקדמות) בג'מייקה.

מאז החלה להופיע בשנת 2006, מופיעה הלהקה בכל רחבי הארץ וזוכה הלהקה להצלחה רבה בקרב קהל חובבי הרגאיי והמוזיקה האלטרנטיבית. הלהקה שיתפה פעולה בהופעות חיות ובהקלטות עם אומני רגאיי בינלאומיים אגדיים ביניהם: בראדר קאלצ'ר, אפל גבריאל (יזרעאל וייבריישן) וראנקינג ג'ו.

בשנת 2011 יצאה הלהקה לסיבוב הופעות ראשון בקנדה ובימים אלה מסיימת הלהקה את העבודה על האלבום הראשון שלה שעתיד לצאת בסתיו הקרוב, וגם על טור אירופאי ראשון.

בהופעות עובדת הלהקה עם מערכת אפקטים ייחודית שנבנתה במיוחד כדי ליצור את גרסאות ה"דאב" שכוללות הוספת אפקטים שונים ונגינה ב"מיקס" לא קונבנציונלי שמדגיש את הבאס והתופים.

 בהרכב מנגנים:

 גילי יאלו- שירה; ינון פרץ – חצטצרה;  עמרי אברמוב – סקסופון; נדב פלד – גיטרה מובילה; סימון נחום – גיטרת קצב; ליאור רומנו – קלידים ומלודיקה; טל מרקוס – באס; אסף סמילן – תופים.

האתר הרשמי של הלהקה

זבולון דאב סיסטם בפייסבוק

זבולון דאב סיסטם במייספייס