מיליון סטיילז – Million Stylez

נולד ב-1.6.1981 בפרבר שנקרא סולנטונה בסמוך לעיר שטוקהולם שבשבדיה. קנשין אריו הוא שמו האמיתי של מיליון סטיילז.

עד גיל 26 הוא גדל וחי בשבדיה, שם נולד לאם צרפתייה ואב יפני וגדל כל חייו בקרב מהגרים, מה שנתן לו את האפשרות להתחבר לסגנונות שונים ומגוונים מכל העולם. כבר בשנת 1990 כשהיה בן 9 התחיל להקליט את עצמו על קלטות בבית כשהוא שר ראפ בשבדית, אך עם זאת כל הכישרון הגדול פרץ שנים מאוחר יותר, בקיץ של שנת 2005. הוא טס לג'מייקה והשתתף בתחרות הכישרונות הצעירים השנתית של רדיו Irie Fm שנקראת Big Break. מתוך כול 1,200 משתתפים היה היחיד שאינו מקומי, אך אחרי הופעות במיטב הבמות ברחבי ג'מייקה הוא זכה למקום הרביעי והמכובד בתחרות.

כחצי שנה לאחר התחרות החליט להוכיח את כישרונו לעולם כשהוציא במרץ 2006 את סינגל הבכורה שלו "Miss Fatty". הטיון צעד בראש מצעדי המכירות השונים בג'מייקה במשך כמה שבועות, וגם צולם לוידאו קליפ בעיר סנטיאגו בקובה, כשעד היום זכה ליותר מעשרה מיליון צפיות.

אחרי עוד כמה סינגלים החליט כי הגיע הזמן להוציא את אלבום הבכורה שלו וכך היה כשבגיל 26 הוציא את אלבום הבכורה שלו "From A Far", כאשר באלבום ישנן נגיעות מסגנונות מוזיקה שונים בהם הR&B , הסול, והדאנסהול,  וכמו כן גם הרבה רגאיי שורשי. האלבום עוסק בנושאים של הכרת תודה שלו לאלוהים, מאבק לחיים ובחיים, אהבה ושנאה וגם מלחמה ושלום.

אלבום הבכורה הביא אותו לחשיפה גדולה אצל הקהל העולמי, כמו גם אצל אמנים גדולים המופיעים ברחבי העולם כולו. רבים וטובים הזמינו אותו להופיע כמופע חימום לפני המופע שלהם בהם: אלפאנט מאן, ווין וונדר, מיסטר  וגאס, שון פול וגם אנתוני בי. כשבשיא הצלחתו במאי 2009 הגיע להופיע כאן אצלנו בישראל.

בשנת 2010 הוציא את אלבומו השני שנקרא " Everyday" ובשנה האחרונה, ערך סיבוב ההופעות של לאלבום זה, כשהפעם הוא אירח ושיתף פעולה עם אמנים מן המיטב כביזי סיגנל, דון קרלוס וג'נטלמן.

 כיום מיליון סטיילז עובד על חומרים לאלבום השלישי שלו, כשבמקביל בספטמבר 2011 הגיע להופעה שנייה בישראל בפסטיבל רגאיי במדבר 4.