סאנצ'ז – Sanchez

נולד בקינגסטון בשנת 1964 בשם קווין ג'קסון, אך עם השנים ולנוכח כישורי הכדורגל שלו קיבל את השם סאנצ'ז שדבק לו כשם הבמה שלו. סאנצ'ז הוא אמן רגאיי ותיק של למעלה מעשרים שנות פעילות בסצנה. קולו הוא ייחודי ונע בין כמה וכמה סגנונות החל מסול דרך R&B ועד לדאנסהול.

הטיון הראשון שהוציא בשנת 1987, נקרא Lady In Red, שהיה מעין קאבר לשירו המפורסם של הזמר הבריטי כריס דה בור, וזה זכה אמנם להצלחה מסויימת ולהשמעות ברדיו JBC, אך בעיקר היה ממניעי ההמשך לקריירה עשירה. שנה לאחר מכן הכה באמת עם הלהיט הראשון שלו Loneliness, טיון שזיכה בהופעה ראונה בפסטיבל הסאנפלש המפורסם. לאחר מכן הגיעו להיטים נוספים כמו Frenzy, Fall In Love  ו- One In A Million.

האלבום הראשון שלו נקרא איך לא? Number 1, ובעקבותיו באו עוד כ-28 אלבומים כשניתן לציין גם את Missing You  שיצא בשנת 1995 כבולט וכמו כן את אלבום האוסף שהפיקה לו ענקית הרגאיי VP בשנת 1997 ובו אחד מלהיטיו הגדולים Never Dis Di Man.

אלבומו האחרון שנקרא No More Heartaches שוחרר בשנת 2003, ומאז מוציא סאנצ'ז בעיקר סינגלים כשבשנים האחרונות ניתן גם לציין את That Place ו-Who Am I Without You, על ה-Big Stage רידים משנת 2010.

לעת עתה לקח סאנצ'ז הפסקה קלילה ליצירת מוזיקה חדשה, אך ללא ספק מדובר באחד הקולות הנעימים לאוזן בעולם הרגאיי.