אפשר גם אחרת: יארד סטורם מארחים את 'Taxim Sound' מטורקיה
5 באפריל 2016  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות אחרונות, יארד סטורם, ראיונות, רוטס רגאיי  //  No Comment

המוזיקה מעל הכל, הסלקטה ג'ו יגיע ב-15 באפריל לגגרין וסיפר על הסצנה באיסטנבול: "יש כאן הרבה בעיות ביחד למוזיקה הזו, אבל אנחנו השגרירים". הוא מצפה להגיע לת"א ואתם?

Taximטקסים סאונד. המוזיקה מנצחת

זו תקופה לא פשוטה גם בטורקיה וגם בעולם כולו. לא מעט פיגועים קשים חווה העולם בחודשים האחרונים גם באיסטנבול. ב-15 באפריל מתכננים ביארד סטורם להוכיח שהמוזיקה מנצחת.

גם אם יש מתח פוליטי, גם אם המצב לא קל – המוזיקה מעל הכל. לראשונה בישראל יתארח במסגרת הליין החודשי של יארד סטורם, הסאונד המוביל באיסטנבול, בירת טורקיה – "Taxim Sound" שייוצג על ידי הסלקטה ג'ו.

רגע לפני שהוא מגיע לכאן כדי להוכיח שאפשר אחרת, סיפר ג'ו לקאבום על הסצנה בטורקיה וגם על העובדה שהוא מאוד שמח להגיע לכאן. "הסצנה כאן ממש לא גדולה, זה כמו להיות שגריר בתוך כל המדינה הזו", הסביר.

"סצנת הרגאיי והרוטס היתה קיימת אבל דאנסהול לא נתפש בכלל כמוזיקה שקשורה לרגאיי אלא יותר להיפ-הופ או ראפ ואנחנו בתור סאונד היינו הראשונים להביא את הבשורה לטורקיה", סיפר.

Taxim Sound / Yard Vibes / IstanbulBOOM! New Promo video. Taxim Sound presents Yard Vibes. Every month at Nayah / Istanbul. Ellerinize sağlık Miras Mehmet Demir & Dertli Rasta.

Posted by Taxim Sound on Sunday, January 24, 2016

 

"עכשיו הסצנה גדלה לאט לאט אבל יש בעיה של מקומות מאוד מוגבלים לעשות אירועים ודאנסים, אפילו לא מקבלים אותנו בחיוך ברוב המקרים – אבל אנחנו מנסים", ציין ג'ו כשהוא מוסיף שחלק מהבעיה קשורה להיבט המוסלמי ולתפיסת המוזיקה עצמה כמשהו שלא יכול להיות מנוגן במדינה כמו טורקיה. "אנחנו עדיין מקווים לגדול בכל מצב. זו עיר ענקים של מיליונים ככה שיש באיסטנבול הרבה פוטנציאל", סיכם.

ג'ו יגיע כאמור לישראל ויהיה הנציג היחיד של הסאונד שמורכב מארבעה אנשים: "מחכה מאוד להגיע לתל אביב", העיד. עוד באירוע כמובן יטלו חלק איימר סאונד, טבסקו מ-BadBoy Int'l ומיסטיקל יוט והכל כמובן בשיתוף הפעולה עם הלייבל וחנות ההלבשה האורבנית 'מאד מאן'.

לפרטים המלאים על הדאנס בפייסבוק

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply