אצלנו בדם: סול ג'יי מוכיח שוב שמשהו פשוט קורה
5 באוקטובר 2012  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחרי מריאנה ותן חיוך ששרפו את הרשת והוכיחו כי יש רגאיי בארץ במלוא הדרו, אלון "סול ג'יי" בלום עם קליפ שלישי מהאלבום "משהו חייב לקרות" שנמצא ממש בדרכו לאוויר העולם. כרגיל הרבה מסר, אמת ומילים – להאזין ובעיקר להאמין

עוד קליפ עם המון מסר. סול ג'יי על גבי הסינגל החדש

"מריאנה" הכתה גלים והבעירה מצתים באוויר ובעיקר שרפה דברים ורחבות, "תן חיוך" גרם לכולם להסתובב עם מסר מדהים וחיוך רחב על הפנים שהגיע עד למדבר בנגב בצורה מעוררת הפעלות ורגשות כבוד אדירים כי יש כאן רגאיי ישראלי. היום הוא עושה זאת בפעם השלישית עם שחרורו של הטיון החדש שלו, "אצלי בדם". אלון "סול ג'יי" בלום, שעתיד להוציא את אלבום הבכורה עליו הא שוקד כבר שנים – "משהו חייב לקרות", מפליא עם עוד טיון מלא וייב ובעיקר מסר חד וברור שהולך עם האמת שלו עצמו. "משהו חייב לקרות. זו האמת", אומר סול ג'יי בקצרה ונותן למילים של השירים לדבר בעד עצמן.

"אצלי בדם" – הטיון החדש מעביר מסר חד, ברור ונוקב כשהמקצב שמלווה אותו מותאם בצורה שלא נותנת פשרות להבנת המילים. על ההפקה כמו תמיד עומדים בנג'מין לידסקי ואייל דורי ועל ההפקה המוזיקלית כמעט בכל האלבום עומד עמית שגיא שיחד יוצרים מעטפת מבטיחה ביותר לאלבום. על המילים אגב באופן שהפך הרגל – סול ג'י וצ'ולו.

האלבום נמצא בשלבים אחרונים של עשייה כשלסול ג'יי עתיד לצאת כאמור בנוסף לאלבום בעברית, גם אלבום באנגלית שיצא גם הוא בקרוב. יחד עם ארסנל השירים האלו אין ספק כי נוסף על המוזיקה, יש כאן גם הרבה מילים שעוד ידברו שנים לא מעטות.

 לדף האמן של סול ג'יי בפייסבוק

 


 

 

About the Author :

Leave a reply