באונטי משיב אש: צ'ון חדש בחסות The Harder They Come
12 בדצמבר 2013  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

חשבתם שהוא ישתוק? הרי הוא מכונה קילה. אלבום חדש שצפוי לצאת בתחילת 2014 בהשפעת הסרט האגדי חושף את הסינגל הראשון בחסות כוכב הדאנסהול הגדול. על הכוונת: וגאס ומובאדו. קחו טעימה

bountyלא נשאר חייב. באונטי קילה (Jamaican Gleaner)

המורשת של סרט הרגאיי האגדי, "The Harder They Come", ממשיכה לתת אותותיה גם 40 שנה אחרי יציאתו. הסרט הראשון שצולם בג'מייקה אחרי קבלת העצמאות נחשב לקלאסיקה אדירה, אולי המצליחה בכל הזמנים. ג'ימי קליף כיכב על המסכים וגם אמון על הפסקול.

אחרי ששימש לא מעט כמוטיב להשראה בקולג'ים בג'מייקה ומחוצה לה, הגיע הזמן להשפעה גם על עולם הדאנסהול. בתחילת 2014 צפוי לצאת אלבום שיכלול צ'ונים בהשפעת הסרט בביצועם של לא מעט כוכבים דאנסהול וגם רגאיי. הסינגל הראשון שכבר יצא לטעימה ברחבי הרשת הוא תוצרת של באונטי קילה, אחד מהדיג'ייז המובילים את סצנת הדאנסהול של העשורים האחרונים.

הסינגל שנושא את השם "Harder" מכוון לכל אלו שתהו למה באונטי לא מגיב לכל מי שחיפש אותו לאחרונה בגזרת הקאלשים. קילה שלא יופיע בסטינג ה-30 "זכה" לאחרונה להקנטות לירק אליות תוצרת מיסטר וגאס, אנטוני בי וגם מובאדו, אך מי שמכיר אותו ידע שהתגובה תבוא בזמנה. הצ'ון המדובר מכוון בדיוק למי שניסה להתקיל את באונטי וכמובן שהוא עושה זאת בעזרת מילים "רוצחות".

את האלבום אגב מפיקה הענקית הדיגיטלית שצוברת תאוצה, Hapilos Digital. בהמשך 2014 צפוייה לצאת מהדורה דיגיטלית של הסרט שתאפשר קנייה באייטונס ובעוד שנה אמורה לצאת גם מהדורה בגרסת HD שתושק באירועים בקולג'ים ברחבי ג'מייקה, ברוקלין ובוסטון בארה"ב וטורונטו בקנדה.

 לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, עידכונים וראיונות הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply