באונטי תוקף: "אל תלכלכו את הדאנסהול ושאף אמן לא יהרוס את מה שבנינו"
25 במרץ 2014  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, כללי  //  No Comment

ה"קילה" חטף עצבים והחליט לשבור שתיקה: "אמנים כמו אלקליין חצו את הגבול, שישאירו את הליריקס והלכלוך לחדר המיטות". ועל קרטל: "ברגע ששר על השטן – הוא נהרס". תראו איך הוא פתח פה על הבמה

Bounty-warningתיזהרו! באונטי עצבני (צילום מסך)

באונטי קילה החליט לשבור שתיקה. התקופה האחרונה בג'מייקה, החודשים האחרונים בתעשיית הדאנסהול חשפו לעולם אמנים כמו אלקליין שמשתמשים לא מעט בשפה מינית בצ'ונים שלהם, שפה שגרמה ללא מעט אנשים בג'מייקה ובתעשיית הרגאיי להרים גבה. קילה התייחס לכל החדשות על הבמה.

באונטי שנחשב לאחד מגדולי האייקונים שידעה ג'מייקה בטח בסצנת הדאנסהול החליט לתקוף בחריפות את הליריקס שמשתמשים בו האמנים הצעירים.

"הדאנסהול לא נעשה יותר קינקי בגללם, הוא הרבה יותר ידידותי. לאורך שנים אני שומר על קו מוסים, אתה אף פעם לא מבקש מבחורות לעשות תנוחות מסוימות בצ'ונים, את הלכלוך שישמרו לחדר המיטות שלהם", ציין קילה בתקיפות. "אל תלכלכו את הדאנסהול ואל תתנו לאף אמן לשיר ככה", הוסיף.

קילה ציין עוד ברשתות החברתיות וקרא לבנות ה"גטו" בקינגסטון ובג'מייקה: "תשמרו על הראש למעלה. אין כאן שום תובנות מלבד הרס עצמי".

באונטי התייחס גם להרשעה של אחד מבני טיפוחיו, וייבז קרטל שהואשם ברצח בסוף פברואר. "אחד מהאלופים הכי מבטיחים שלנו נמצא אשם ברצח, זו הטרגדיה הכי גדולה שידע עולם הדאנסהול. מצאתי את קרטל כשהיה ילד בגטו ואמרתי לו בוא תהיה 'יוט שלי'. ברגע שהוא שר שהשטן עושה אותו שמח וצוחק איתו, זה היה הרגע שהרס אותו".

ה"מושל של העניים", כפי שמכונה באונטי סיכם: "זה נשאר בידיים של אלוהים, עוד ילד מהגטו נקלח על ידי הממסד. ניתן לאלוהים להחליט, כולנו עושים טעויות ומשם זה בידיים של האל".

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply