בא מבחוץ: ספוקי חוגג כניסה לתעשייה בסערה
22 באוגוסט 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

אחרי שקרניום עשה את זה מניו יורק, עכשיו הגיעה תורה של אנגליה. הוא עוד לא בן 21, אבל כבר עם להיט שמסומן כשובר שוק. בג'מייקה הספיקו להתלהב. תעשו היכרות

spookieקרניום הבא? ספוקי (מתוך youtube)

האם זו הפריצה הבאה שמגיעה מחוץ לג'מייקה? ייתכן מאוד. הוא עוד לא בן 21, אבל ספוקי בריינטיר עושה בימים אלו ממש צעדים ראשונים כדי לתפוס כותרות בתעשיית הדאנסהול העמוסה בג'מייקה.

אתם בטח שואלים ספוקי מי? הוא נולד בתור ג'ייסון ווייט בטאואר היל שבקינגסטון וכמו ג'מייקנים רבים ניסה את מזלו במוזיקה כבר בגיל נעורים. ב-2013 ספוקי היגר לאנגליה במטרה להתפתח בחיים וכמובן לא זנח את המוזיקה.

לשמחתו זה אכן נראה חיובי. ב-2015 הוא הספיק לשחרר את "Can't Tek Mi Life" ואת "Nah Sell Out" על ה-"Love Life" רידים, אבל מה שנתן לו את הכניסה האמיתית לתודעה הוא הלהיט העכשווי שלו – "Hurt It Up" שזכה גם לווידאו.

הצ'ון זוכה להשמעות בג'מייקה בימים אלו ממש כשספוקי הגיע לביקור בין שבועיים במולדתו. הוא הספיק אפילו להגיע לתוכנית המוכרת – "Onstage" ולספר בפריים טיים על הצמיחה שלו.

זו לא הפעם הראשונה בשנים האחרונות שאמן מחוץ לג'מייקה מצליח לחדור היטב לתוך התעשייה, שנחשבת אולי לקשה מכולן. קרניום עשה זאת מסוף 2013 עם "NoBody Haffi Know" והשאר כמובן היסטוריה. תסמנו את השם הזה – ספוקי. אנחנו כבר הספקנו.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply