בהשראת בלאק אהורו: אלבום חדש לשאגי – OUT OF MANY, ONE MUSIC
8 בספטמבר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  1 comment

אמן הרגאיי המפורסם ישחרר את אלבום האולפן ה-12 שלו בהשראת הלהקה האגדית ובהפקת סליי ורובי. בתפריט: שיתופי פעולה עם כרוניקס, קונשנס וגם עם ברס האמונד. טעימות ראשונות כבר חורשות את רחבי הרשת 

 outהאלבום החדש של שאגי. בקרוב בחוץ

אחרי שני אלבומי מולטיפלטיניום, ארבע זכיות בתואר אלבום הרגאיי של השנה בטקס פרסי הגראמי ו-12 להיטים שנכנסו לצמרת מצעדי העולם, שאגי חושף את האלבום החדש שלו שיצא ב-24 בספטמבר לרחבי הרשת.

 OUT OF MANY, ONE MUSIC האלבום שנושא את השם בהשפעת המוטו הלאומי של ג'מייקה. הופק ע"י שני המפיקים האגדיים, סליי ורובי ומרביתו בהשארת להקת הרוטס האגדית, בלאק אהורו בתוספת שינויים על פי טעמו של שאגי עצמו. “יש צ'ונים בשילוב המקצבים החזקים של בלאק אהורו יחד עם הסגנון שלי שנותן טוויסט. בשך הכל אני מרגיש שזה אלבום חזק ואותנטי", אמר שאגי והוסיף: “ספגתי ביקורת רבה על חוסר האותנטיות שלי בשנים האחרונות בגלל הפופולאריות של סגנון הפופ שלי. עכשיו זהו אלבום רגאיי עם שני המאסטרים סליי ורובי, אלבום שישנה את המשחק. שני הסינגלים הראשונים שלו כבר מוכיחים זאת".

 הסינגל Fight This Feeling יחד עם ברס האמונד שזכה כבר לקליפ מרשים, קיבל ביקורות חיוביות בשבועות האחרונים והפך אט אט ללהיט. בהמשך יחשפו גם צ'ונים משותפים עם כרוניקס, קונשנס וגם פיטה מורגן.

About the Author :

1 Comment to “בהשראת בלאק אהורו: אלבום חדש לשאגי – OUT OF MANY, ONE MUSIC”

Leave a reply