בוב מארלי חלם, כרוניקס מגשים: טור אירופאי באוטובוס
13 באפריל 2014  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

הכוכב העולה של עולם הרגאיי שורף את הבמות ואת כבישי אירופה עם אוטובוס שעוצב במיוחד לפרויקט, "Dread And Terrible": "זו קריאת השכמה לכולם". צמרת המצעדים כבר השתכנעה ויחד איתה פורטוגל, ספרד וצרפת

dreadandterrible-bus

בוב מארלי חלם עם "Babylon By Bus", צ'ה גווארה חצה את דרום אמריקה באופנוע, אבל כרוניקס החליט ליישם את זה באוטובוס. אמן הרגאיי בן ה-21 ממשיך בנסיקה האדירה שלו במשך שלוש השנים האחרונות.

כרוניקס אסף אליו את בת זוגתו, קליסה ויחד עם דרה איילנד השלושה מלווים ב-ZincFence, מופיעים מדי ערב ברחבי אירופה כשהם הספיקו לחרוש את שווייץ, גרמניה, צרפת וגם ברצלונה בספרד. כעת הטור נמצא בפורטוגל כאשר בהמשך הפרויקט של "Dread And Terrible" שהושק בתחילת אפריל וכולל 10 צ'ונים, יגיע גם לשבדיה, פינלנד, דנמרק ובלגיה והכל באוטובוס מיוחד שעוצב עבור המסע.

"Dread & Terrible הוא סוג של אידיאולוגיה עבורי. כל הטוב הוא ב-Dread, כל הרוע והנורא ב-Terrible. אני כאן כדי לחנך את בני הנוער, זו מעין קריאת השכמה", ציין כרוניקס מהמלון בספרד במהלך הטור.

הפרויקט זכה לתפוס את צמרת המצעדים של הבילבורד ובקרוב מבטיחים גם ייצא לא רק על תקליט דיגיטלי אלא כויינל. בנוסף כרוניקס הספיק לשחרר קטע מחווה לסרט האגדי, הרוקרס, עם קטע מצולם קצר שנקרא, "Rastaman Wheel Out".

"אנחנו מכוונים להגיע לכולם, שכולם יכירו בפרוייקט. זה דבר של אספנות", הוסיף הכוכב העולה כשבפורטוגל הצטרף אליהם גם דון קרלוס הוותיק להופעה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply