בור ועם הארץ: נצ'י מתכונן לפרק את הבארבי
16 באוקטובר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, דאנסים/הופעות, הופעות חיות, ראיונות  //  No Comment

אלבום שמספר את סיפור חייו: "כל שיר זו חוויה אחרת", מגוון עצום: "ממזרחית ועד דאנסהול, אפילו אהוד בנאי התלהב", ואמת אחת נצ'י מגיע לשרוף את הבארבי ב-24 באוקטובר. "נתתי את החיים שלי – אז תגיעו"

necב-24 באוקטובר נצ'י מחכה לכם בבארבי

במאי האחרון יצא לאוויר העולם האלבום "בור ועם הארץ", אלבומו השלישי של נצ'י נצ', האיש והסוואג, האיש והבום שאקה-לאק. אלבום שלישי אם סופרים גם את האלבום עם פרודוקס, אבל זהו אלבום הסולו השני שלי, שנתיים אחרי "צדיק אחד בסדום" שהספיק להכות גלים אף הוא ולחשוף כישרון ענק בסצנת המוזיקה השחורה בישראל.

האלבום שרץ כבר כמה חודשים הספיק לספוג תגובות מטורפות, לחרוש את הארץ מקצרין ועד פסטיבל רגאיי במדבר בו הופיע נצ'י יחד עם לקהת הדג נחש. ב-24 באוקטובר יושק האלבום "בור ועם הארץ" באופן רשמי ומלכותי במועדון הבארבי בת"א, במופע עם אורחים לא מעטים ונצ'י מבטיח: "אני מגיע לשרוף את הבארבי".

האלבום כולל 18 שירים שמספרים למעשה את סיפור חייו. משפחה, שכונה, וייב ועוד ועוד. יש בו שילוב של הכל מהכל, היפ-הופ, רגאיי, אהוד בנאי ואפילו מוזיקה מזרחית. "תוכלו למצוא שם דאנסהול כמו בקאריביים ודאבסטפ כמו בלונדון ואפילו מזרחית כמו בשוק התקווה", הוא מצהיר בגאווה.

"עבדתי על האלבום הזה כמעט שנה. אלבום נורא מגוון, יש בו שמחה ועצב, זה למעשה סיפור החיים שלי, כל שיר הוא חוויה או זיכרון", מעיד נצ'י ומוסיף: "את האלבום הפיק שקל יחד עם לא מעט מפיקים אחרים.  אורי שוחט, טונה, ניר דנן, זי. קיי, שלמה אשכנזי, גוואדלופ ופלאסגה (RAW TAPES). כמובן, שכל הקרו של מאד מאן היה שותף. צ'ולו, הברנש וסול ג'יי שהוא חבר מאוד קרוב ואנחנו מופיעים ומלווים יחד אחד את השני במסע שלו".

מה גורם לאלבום הזה לשרוף ולמופע ההשקה לאיים בפירוק הבארבי (במובן החיובי כמובן)?
"התגובות היו פשוט מטורפות. רצנו איתו יחד עם חבר'ה שנקראים מפיצי הבשורה שעובדים בכל הארץ. זה התגובות הכי טובות שקיבלתי אי פעם. במופע? אני מביא את עצמי ואיך אומרים: Real Recognise Real".

הגיוון באלבום ניכר גם בחידוש מאותגר לשיר "איידשע ראסטמאן" של אהוד בנאי. "אהוד נתן את ברכתו ואפילו התלהב מהביצוע ואם הוא בתור הזמר הנערץ עליי בארץ בירך, כנראה שעשיתי עבודה טובה", מספר נצ'י.

ובכל זאת המגוון שלך פשוט עשיר מכל הסגנונות?
"כן אפשר לומר. זה מביגי והפוג'יס, דרך סיזלה וקפלטון ועד אהוד בנאי, מאיר אריאל, דודו טסה וצ'ולו. זה מה שיוצר את זה".

נצ'י כאמור מבטיח וגם מקיים עם אלבום שהוא סיפור חיים, אמת ומסר אדיר. ב-24 באוקטובר הבארבי מחכה להתפרק. "נתתי את החיים שלי באלבום הזה, אז תגיעו!", מפציר נצ'י. לא תגיעו?

לאיבנט המלא בפייסבוק

כרטיסים למופע ניתן לרכוש במאד מאן בתחנה המרכזית החדשה ואצל מפיצי הבשורה

לעמוד של נצ'י בפייסבוק

לעוד חדשות, עידכונים, צ'ונים, רידימים וראיונות הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

 

About the Author :

Leave a reply