בזמן שלו: ג'יי בוג מסיים את 2016 עם אלבום והצהרה
21 בנובמבר 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

בוג'ו בנטון, גראמפס מורגן ואפילו שאקה דימוס הגיעו לעשות כבוד לאחד הקולות המיוחדים שצמחו מחוץ לג'מייקה ומביאים את הבשורה. ויש לו גם אמירה. כל הפרטים כאן

j-boog-wash-house-ting

החדש של ג'יי בוג, מוכנים?

2016 לא היתה שנה מבורכת ביותר מדי אלבומים חדשים. אחרי גלים של אלבומים חדשים, קיבלנו סוג של האטה אולי עם הבטחה ל-2017 מאתגרת יותר כשקוויין אייפריקה כבר הבטיחה לנו שחרור משובח בקרוב. אז מי כן הצטרף למשחררי האלבומים רגע לפני הגונג האחרון?

לאחר שלוש שנים ללא אלבום חדש, זמר הרגאיי יליד קליפורניה, ג'יי בוג אחד האמנם עם הקול היותר מדויק בתעשייה החליט לשבור את הקרח.

J Boog, יליד קומפטון בקליפורניה ואמן עם שורשים בהוואיי פרץ לתודעה בעיקר עם "Let's Do It Again" ב-2010 אבל מאז שמר על הגחלת בעבודה משותפת עם ג'נטלמן הקול הגרמני המשובח. מאז ה-EP שלו ב-2013 הוא חיכה לזה וממש לפני ימים אחדים שיחרר "Wash House Thing".

המהדורה הנוכחית כוללת 14 שירים, כולל שיתופי פעולה עם גאפי ראנקס, גראמפס מורגן ואפילו בוג'ו בנטון. מי שעוד השתחל לשיתופי הפעולה הוא "Good Love" יחד עם שאקה דימוס הוותיק.

כבר בשנת 2015, נפוצו שמועות כי ג'יי בוג ששמו האמיתי הוא ג'רי אפמאטה, ישחרו אלבום ס-2016 אבל הוא חיכה עד לזמן הנכון. "הכל בזמן שלי", הוא קובע ואולי לשם כך כיוון צ'ון שאפילו לא נכנס לאלבום.

לאחרונה, הוא אף הוסיף צ'ון חדש בשם "Worth My Time" בהפקה של הלייבל הגרמני "Silly Walks Discotque", צ'ון שזכה גם לקליפ ותגובות רבות בהוואיי ומושמע לא מעט ברדיו המקומי. אז מי אמר שאין שגרירים לרגאיי גם מחוץ לג'מייקה?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply