בחסות אלמנט ההפתעה: הבן של בוג'ו בראיון היכרות
20 במרץ 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ראיונות  //  No Comment

ג'האזיל מיירי פתח את 2015 בסערה במטרה להתחיל קריירה מוצלחת: "אפשר לומר שגדלתי באולפן". על החלומות: "לעבוד עם הגדולים ביותר", ההשפעה מאביו: "את המוזיקה לקחתי ממנו". וגם: הקרו שמסביבו וחשיבות אלמנט ההפתעה

jahazielMyrieג'האזיל מיירי. מורה דרך כבר יש לו

כמו מקרים רבים אחרים גם במקרה הזה, האבא התווה דרך והתפוח הלך בכיוון. אולי עדיין אי אפשר לדעת לאן זה יגיע, אבל ג'האזיל מיירי, הבן של מרק מיירי, בוג'ו בנטון בשבילכם, עושה את הצעדים הראשונים שלו בתעשייה. לפחות באופן רשמי.

את 2015 החל מיירי הצעיר בן ה-18 עם שלושה צ'ונים מהירים שהובילו אותו לתודעת כל העוסקים בדבר בג'מייקה. נכון, יש לו את ההשפעה של אביו שנחשב אגדה, יש לו גם דחיפה מאחיו המפיק, מרקוס מיירי, אבל כמובן שגם לג'האזיל עצמו חלק עיקרי בפריסת הכנפיים הזו.

כשהוא מוקף בצוות חברים שחלקם זמרים עולים בעצמם, תפסנו אותו לראיון היכרות וראיון ראשון לקאבום בו סיפר על הכל על ההתפתחות שלו.

ג'האזיל, למי שלא נחשף, תציג את עצמך בקצרה. מתי החלטת שאתה נכנס לביזנס?
"מגיל קטן הייתי בסביבה של אבי בוג'ו בנטון. ספגתי ניסיון וחוויות, הייתי מלווה אותו לאולפנים, ככה שאפשר לומר שגדלתי באולפן בקינגסטון".

אז אפשר לומר שזו ההשראה להחלטה?
"אכן. הייתי מלווה אותו לכל מקום, הוא לימד אותנו, את המוזיקה לקחתי ממנו. גם רגאיי וגם דאנסהול ואני אמן שמוכן ורוצה לעשות את שני הז'אנרים הללו".

גם אחיך, מרקוס מיירי, הוא כבר מפיק מוכר בתעשייה. הוא עוזר ונותן לך עצות?
"ברור, הוא אח שלי. אנחנו תמיד אחד סביב השני, הוא תמיד נותן עצה טובה. גדלנו יחד, ואנחנו אחד סביב השני כמעט בכל היום. גם אמנים כמו ברייקה ודי איסט, כולנו באותה סביבה. כולם מופיעים על הרידימים של מרקוס ובאחרים".

דיברת על הקרו שמסביב לך. כמה זה חשוב לאמן צעיר?
"אנחנו לומדים אחד מהשני כל הזמן, לומדים ביחד. אחד מסביב לשני כמו שציינתי במרבית הזמן, אותו אולפן ברוב השעות. מבלים יחד, חולקים את כל הזמן ביחד גם כשאנחנו לא באולפן. זה משהו לא נורמלי".

את 2015 התחלת בפריצה עם שני צ'ונים מהירים ועוד אחד ממש לאחרונה בשם "Jah Mi Seh". איך ההרגשה?
"כן 2015 זו שנה גדולה עבורי לפחות כרגע וזה כיף לדעת. כולם נחשפים ושומעים את המוזיקה שלי, אני מקבל פידבקים, זה מרגיש מעולה. הצ'ון האחרון זו הקלטה ל-Payday Music, על הרידים החדש, 'Opium'. הוא בן דוד שלי ומפיק מצוין. הפידבקים כרגע מגיעים בעיקר לצ'ון 'Game Time' אבל הצ'ון האחרון די חדש והוא צובר תאוצה. זו עדיין לא שנת הפריצה שלי, אבל נחכה ונראה".

מה עוד על הכוונת שלך בתקופה הקרובה?
"יש וידאו ויראלי ל-'Jah Mi Seh', אבל עובדים גם על וידאו רשמי. לגבי היתר? אני קורה לזה אלמנט ההפתעה, מה שיזדמן לי לעשות. מבחינתי אלמנט ההפתעה חשוב מאוד".

Jahazielג'האזיל מיירי. חי על הפתעה

כשאתה מדבר על אלמנט ההפתעה, הכוונה להקליט ללייבלים גדולים אחרים?
"זה עדיין לא קרה אבל בהחלט על הכוונת לעבוד עם מפיקים כאלו. אני מעריך ושומע את המוזיקה הזו תקופה ארוכה, תמיד שומע את הביטים שלהם, ככה שאני אתרגש כשיהיה צ'אנס לעבוד איתם. כמו שאמרתי – אלמנט ההפתעה".

על איזו מוזיקה גדלתי, איזה אמנים הם הפייבוריטים שלך?
"בוג'ו כמובן, אבל מלבדו אני יכול לומר שהכי הרבה זה באונטי קילה. גם וייבז קרטל, מובאדו והמארליס".

אנחנו לקראת סיום. חמש שנים מהיום, איפה אתה רוצה להיות?
"אני שואף להופיע ברחבי העולם, לקבל סיבובי הופעות בעולם. כמובן לעבוד עם אמנים גדולים וגם אמנים בינלאומיים. זה מה שאני יכול לחשוב עליו כרגע".

ומה נאחל לך?
"רק דברים טובים וגדולים".

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

 

 

About the Author :

Leave a reply