בחסות ההישרדות: האזינו ל-EP הבכורה של RC
27 במאי 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, מיקסטייפים, רוטס רגאיי  //  No Comment

"Rough Survivor", האלבום הדיגיטלי הראשון של היוט העולה של פנטהאוס רקורדס ודונובן ג'רמיין. "כבוד להיות תחת ניהולו ולהקליט באולפן שהקליט כל כך הרבה להיטים". מאבקים, הישרדות, ליריקס ואיכות מובטחת. יש גם לינק להורדה

RC-Rough-survivorהחזק שורד. עטיפת ה-EP של RC

אחד הצעירים המבטיחים של פנטהאוס רקורדס, RC, משחרר בימים אלו את EP הבכורה שלו, "Rough Survivor" שכולל 8 צ'ונים, חלקם צ'ונים שכבר יצאו ואילו חלק צ'ונים חדשים.

"זה ה-EP הראשון שלי, אני רוצה שהוא יהיה מיוחד לא רק עבורי אלא גם עבור המעריצים", ציין RC, שנמצא תחת ניהולו של דונובן ג'רמיין האגדי מפנטהאוס רקורדס. "זה כבוד להיות תחת מנהל כה אגדי, אך גם להקליט באולפן שבו הוקלטו כל כך הרבה להיטי רגאיי ודאנסהול אדירים".

את הרידימים לבטח תכירו, גם חלק מהצ'ונים. "Holding Firm", על ה-"Keep Focus" רידים של Vikings Productions, וכמוהו "Gideon Boot" ברשימה, גם הצ'ון "Why Should I" על ה-"Honey Put" רידים של הלייבל הגרמני Silly Walks Discoteque. ארבעה צ'ונים הוקלטו כמובן ע"י ג'רמיין ופנטהאוס רקורדס עצמם.

בקרוב יצא RC לטור אירופאי ויופיע בפסטיבלים כמו רגאיי ג'אם (גרמניה) ורגאיי גיל (בלגיה) וכמו כן גם בספרד, נורבגיה, שווייץ ופולין. אין ספק שהפיינליסט של התחרות המפורסמת בג'מייקה שנקראת מגנום קינגס & קווינס, בדרך להפוך לאחד הקולות המיוחדים והטובים בסצנת הרגאיי בייחוד אחרי ה-"Dreams Of Brighter Days" שזכה להצלחה גדולה יחד עם ביזי סיגנל.

להורדת המיקס לקידום ה-EP כנסו ללינק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply