ביחד עם הטריגר: אלבום רביעי ומבטיח לאיתנה
26 באוגוסט 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לאברס רוק, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  2 Comments

עם קול מבריק ומסרים מרגשים, אמנית הרגאיי תשחרר באוקטובר את אלבומה הרביעי במספר, "I Rise". בינתיים יש קליפים מלאי השראה שנותנים טעם לחכות – הכל בפנים

Etana-I-RIseאיתנה. צומחת עם מסר מבריק

גם בסצנה הנשית של אמניות הרגאיי תזכו לראות אלבום השנה. אמנית הרגאיי איתנה, עוד תוצר של הפרבר אוגוסט טאון ממנו צמחו גם סיזלה קלונג'י ודוויין סטיבנסון, עתידה להוציא את אלבומה הרביעי בסתיו 2014, יותר נכון באוקטובר.

האלבום שייקרא "I Rise", כולל 14 צ'ונים, חלקם מרגשים ובעלי מסר חד וברור כזמרת שהתחנכה על תרבות הראסטפארי. את הצ'ון הראשון שנקרא "Trigger" חשפה שונה מקנזי, איתנה בשבילכם, כבר בינואר השנה, אך כעת הוא גם זכה לקליפ מיוחד.

מדובר בצ'ון מלא מסר על אבטלה וסיפור אמיתי על ילד שמנסה לעזור לאמו לממן טיפולים למחלת הסרטן ממנה היא סובלת. באלבום ישנו מנגד עוד צ'ון שנקרא "Richest Girl", שגם הוא מעביר מסר חד וברור בנושא כסף.

איתנה (בת ה-31) נחשבת לזמרת עם אחד הקולות המיוחדים בתעשייה מאז פריצתה באמצע שנות ה-2000, ועובדת בצמוד לענקית ההפצה הג'מייקנית-אמריקאית, VP רקורדס. הצ'ונים שלה נעים על מקצבי הרגאיי ואפילו אפשר לאפיינם כגוספל מיוזיק ו-R&B.

במהלך השנה החולפת היא אף שחררה צ'ון אהבה למולדת ג'מייקה העונה לשם "Thy Will Be Done", יחד עם נכדו של בוב מארלי ובנו של סטיבן מארלי (שגם הוא עתיד לשחרר אלבום בקרוב), ג'ו מרסה מארלי. הצ'ון שוחרר באלבומה הקודם של איתנה "Better Tomorrow" שיצא ב-2013.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

2 Comments to “ביחד עם הטריגר: אלבום רביעי ומבטיח לאיתנה”

Leave a reply