בסטייל: ראנקינג ג'ו יופיע בישראל ב-10 בדצמבר
24 בנובמבר 2015  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, הופעות חיות, חדשות אחרונות, סאונד קלאש  //  No Comment

אחת מאבני היסוד של הדיג'יי סטייל וממשיך דרכם של יו רוי וקינג סטיט, חוזר להופעה בישראל אחרי שמונה שנים. כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בפנים

rankingJoeIsraelראנקינג ג'ו. שוב בישראל

אחד מכוכבי הדי ג'ייז בשנות ה-80, ראנקינג ג'ו, ישוב להופעה בישראל ב-10 בדצמבר. אחרי שמונה שנים מי אחד מאבני היסוד של הדי ג'יי (אלו ששרו על רידימים שניגנו סאונד סיסטמים בגמ'ייקה) חוזר ארצה.

ראנקינג ג'ו נולד בשם ג'וסף ג'קסון בקינגסטון ג'מייקה ב-1959. ג'ו נחשב לממשיך דרכם הישיר של אמנים כמו קינג סטיט, יו רוי וביג יוט' שנחשבים ל"ראפרים" הראשונים בעולם.

ג'ו החל את דרכו בגילאי העשרה המוקדמים בתור דיג'יי המסתובב סביב הסאונד של דניס אלקפון – "אל פאסו" ועד מהרה קיבל את המיקרופון, בגיל 15 כבר הקליט את שיריו הראשונים. את שירו הראשון הקליט בסטודיו וואן תחת השם "ליטל ג'ו" ורק מאוחר יותר הפך לראנקינג ג'ו.

בהמשך הוא גם עזר להפיץ את התרבות באנגליה ולמעשה הראשון שיצא לטור עולמי מחוץ לגבולות ג'מייקה.

ג'ו גם ידוע בתור מפיק שהפיק לאמנים כמו הוראס אנדי, ארל סיקסטין, בארי בראון, טוני טאף, בארינגטון לוי ועבד המון עם קינג טאבי והרוטס ראדיקס. כיום ג'ו מתגורר בניו יורק ונחשב לאחד מאמני הפאונדיישן הפעילים והמופעים ביותר בעולם ממקסיקו ועד יפן, ארה"ב ועד ברזיל. פסטיבלים כמו אאוטלוק, סאמר ג'אם וכאורח קבוע בדאב קלאב לוס אנג'לס ועוד. לג'ו 21 אלבומי אולפן ובין להיטיו אפשר למנות את " Weak Heart Fade Away" מ-1978, "Armageddon" ועוד רבים וטובים.

מי שאמונים על הבאתו לישראל הם מיי לורד סאונד, ראנקין לוי וסיסטר אלן יחד עם גיל ראסטה. באירוע ינגנו גם איזי ריידר ובלס אנד מרסי. ההופעה תתקיים במועדון האיזור, רחוב הרכב 13 בתל אביב.

Rankinהפוסטר הרשמי של ההופעה

לאיבנט בפייסבוק

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply