בעזרת הקול: אלבום חדש לדוויין סטיבנסון
13 בספטמבר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  1 comment

אמן הרגאיי משחרר אלבום שלישי ומבטיח. מיטב מפיקי הרוטס וכמה מהקולות הבולטים ובהם טארוס ריילי, לוטאן פאייה ואיי אוקטיין עשו כבוד בשיתופי פעולה. בינתיים תכירו 2 צ'ונים שכבר נחשפו

Duane-Stephenson-DangerousleyRootsמאוגוסט טאון בחסות הקול. העטיפה של Dangerously Roots

יש שמחשיבים אותו לאנדרייטד ארטיסט ואפשר לומר שיש בכך משהו. הקול שיש לדוויין סטיבנסון הוא בהחלט משהו נדיר, גם ביחס להמון קולות אחרים בתעשיית הרגאיי.

האמן בן ה-38 תוצר הגטו באוגוסט טאון בסמוך לקינגסטון צפוי לשחרר בקרוב את אלבומו השלישי שעונה לשם, "Dangerously Roots", עם מבט לעבר שלו וכמובן לעבר העתיד עם רצון גדול ליצור לא מעט להיטי רגאיי.

יחד עם הקול המיוחד סטיבנסטון משחרר אלבום עליו עבדו יחד איתו מיטב המפיקים ובהם דין פרייזר, קלייב האנט, כריסטופר בירץ' ודונובן ג'רמיין מפנטהאוס רקורדס כשהמטרה להטביע חותם כאחד האלבומים המשמעותיים של 2014, שבהחלט הייתה שנה רוויות אלבומים.

באלבום את שני הלהיטים: "Rasta For I" ו-"Cool Runnings" שכבר זכו לקליפים וביקורות חיוביות. כמו כן, יש באלבום לא מעט שיתופי פעולה ובהם כאלו עם איי אוקטיין, טארוס ריילי, לוטאן פאייה וגם תוספות של מוטאבארוקה. התאריך הרשמי מדבר על ה-23 בספטמבר – אז תתכוננו.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “בעזרת הקול: אלבום חדש לדוויין סטיבנסון”

Leave a reply