בעין הסערה: יארד סטורם במהדורת פורים מיוחדת
28 בפברואר 2015  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, יארד סטורם  //  No Comment

מחפשים מקום להתחפש, להשתולל וגם לקבל 100 אחוז של וייב? יארד סטורם, הסאונדים שמביאים לכם את התרבות מג'מייקה הישר לישראל עם דאנס נוסף שכולו צבוע ב"פורים סטורם". סאונד סיסטם בתחפושת – עד דלא ידע. הפרטים בפנים

Yard-Storm_purimיארד סטורם במהדורת פורים. עיצוב: דביר נחמני

על כרוניקס, טארוס ריילי, מובאדו ווייבז קרטל שמעתם? ומה לגבי ג'ה קיור, ביני מאן, איי אוקטיין ואלקליין? כדי לקבל אותם באופן מלא בישראל וכמו שעושים את זה בג'מייקה, הייתם בוודאי צריכים להכיר את יארד סטורם.

תנועת הסאונדים שמביאים את תרבות הסאונד סיסטם מג'מייקה לישראל מדי כמה שבועות, חוזרת לסיבוב נוסף והפעם במהדורת פורים מיוחדת – "פורים סטורם". ארבעת הסאונדים שמרכיבים את יארד סטורם, איימר סאונד, רודבוי סאונד, מיסטיקל יוט סאונד וטבסקו הנציג הישראלי של הסאונד הניו יורקי, BadBoy Int'l, מתכנסים כדי להרקיד אתכם "עד דלא ידע" עם הפתעות וכמובן המון וייב.

היארד סטורם קיימת כבר יותר משנה והמטרה של התנועה שמאגדת בתוכה את טובי הסאונדים בישראל היא לשווק לקהל בארץ, זה שלא נחשף בכל יום לקינגסטון בירת תרבות הדאנסהול העולמית, את הצורה שעושים את זה ביארד האמיתי, קרי ג'מייקה. הקהל כבר הספיק לזהות ולהכיר באיכות וממקומות רבים מגיעים חובבי הרגאיי והדאנסהול למועדון הגגרין כמעט אחת לחודש על מנת לקבל את "המנה" החודשית. בין קולות ישנים בתעשייה להכי חדשים, בין צ'ונים שמסובב בחורות לכזה שמדבר על מציאות קשה – את כל זה הקהל מקבל.

כל האירועים הם בשיתוף פעולה של חנות הבגדים והלייבל "מאד מאן" בתחנה המרכזית בת"א. אז אם רציתם או רציתן לדעת איך עושים את זה בג'מייקה, אפילו רק לטעום – זה המקום.

לדף האיבנט בפייסבוק

לדף של מאד מאן בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply