בשביל הליידיז: אלבום חדש למלך הדאנסהול ביני מאן
28 באפריל 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

ה"דוקטור" משחרר עוד ציון דרך לקריירה שלו עם אלבום דיגיטלי (EP) בין 7 צ'ונים בעיקר בשביל הבחורות. "Greatest Gallis" תפס מקום נכבד ומה הקשר לחגיגות העשור של איימר סאונד?

Beenie-Man-The-Greatest-Gallisזה הכל בשבילכן. עטיפת ה-EP של ביני מאן

אלבומים אצל אמני דאנסהול הם לא דבר שכיח, הרוב יוצא על רידימים, חלק הופכים להיטים, ככה לפחות בעשור האחרון. אחד מאותם אייקוני דאנסהול ג'מייקנים, כאלה שהצליחו לחדור גם לתוך רחבות המיינסטרים במסיבות שונות הוא כמובן ביני מאן.

מי שזוכה ללא מעט כינויים, מה"דוקטור" ועד ל"מלך הדאנסהול", משיק ממש בימים אלו EP חדש. למעשה מדובר במקביל הדיגיטלי לאלבום שאליו אסף ביני מאן או מוזס דייויס (השם עימו נולד) כ-7 צ'ונים מהשנה החולפת שלו.

הרוב כמובן מדבר לבחורות, מוטיב ידוע בעולם הדאנסהול, אבל אצל ביני כמו אצל ביני לוקחים את זה צעד קדימה וגם את שם ה-EP הוא הקדיש לליידיז – "The Greatest Gallis", על שם צ'ון הנושא של ה-EP יחד עם שון פול, עוד אמן שחדר כבר מזמן לזירת המיינסטרים. לצ'ון המדובר יצא כבר קליפ.

מי שהגיע לחגיגות העשור של איימר סאונד יכול היה להבין כי ביני בודק את היענות הקהל לחלק מהצ'ונים שנאספו ל-EP. "My Life So Happy" המשובח הוא אחד מהם, כזה שבוצע על הבמות בקומפורט ובבארבי בתל אביב.

גם "Truck Load" בהפקה של ג'יניוס והביג שיפ שיצא בתחילת 2014 בחסות ה"זאגה", תפס מקום בין הצ'ונים המיועדים לליידיז וגם "I Know" הטרי מתווסף לרשימה.

אז אולי מדובר בגרסה קצרה ביחד לאלבום מקובל, אבל בסך הכל זוהי עוד אבן דרך בקריירה של אמן שחי ובועט עוד מאמצע שנות ה-90.

1. My Life So Happy
2. Truck Load
3. I Know
4. Sneaky
5. Spend A Money
6. Boom Wine
7. Greatest Gallis feat. Sean Paul

Beenie-Manכל הזאגה אצלו. ביני מאן

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply