בשורה אחת: איידוניה פחות מוערך מכוכבי הדאנסהול?
7 באוקטובר 2016  //  By:   //  דאנסהול, יארד סטורם, שולחן הניתוחים  //  No Comment

הוא שומר על איכות כבר יותר מעשור, הוכיח את עצמו אבל בסביבתו מרגישים קיפוח. קרטל, פופקאן ומובאדו מצליחים להשאיר לו אבק. האם הוא לא שווה אליהם בטופ?

aidonia-2016איידוניה, מרגיש לא מוערך

במהלך השנים האחרונות צמרת אמני הדאנסהול מורכבת משלושה אייקונים מרכזיים. וייבז קרטל, מובאדו ופופקאן. השניים האחרונים אף העלו לאחרונה הילוך במאבק ב"קלאש" ליריקלי על הכתר.

ויחד עם זאת, יש מי שמרגיש מקופח או שנשאר בצד בכל אותה תקופה. הוא פרודוקטיבי לא פחות, שחקן מרכזי בדאנסהול, אבל נשאר מרוחק מאור הזרקורים, לפחות לא כמו השלושה ששמם נכתב כאן.

איידוניה הוכיח את עצמו כאחד מטובי הדי ג'ייז הן מבחינת קול ואין מבחינת ליריקס. מאז צ'ון הפריצה שלו "Lolly" ב-2004 אפשר היה לזהות זאת.

אז אולי אין מחלוקת לגבי הכישרון המוזיקלי שלו. איידוניה אסף חבורה צעירה של אמנים מסביבו ופיתח עם השנים את מותג ה-"J.O.P" שהפך ל-"4th Genna", אבל האם הוא באותו מעמד לו זוכים קרטל, פופקאן ומובאדו?

יש מי שגורס כי איידוניה פחות פרובוקטיבי מהאחרים, יש מי שאומר שהוא פחות מוייחצן אבל השאלה אם כישרון נטו לא אמור לקחת אותו לאותו דרג בו נמצאים מלכי הביצה? לפחות על פי המעריצים שלו התשובה די ברורה.

אחרי אלבום הבכורה "Project Sweat" ב-2015, הוא ממשיך להקליט לא מעט חומרים, לעבוד עם מרבית המפיקים וגם לקבל סיבובי הופעות. איפה אפשר לדרג אותו?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply