בשעה טובה: אוקטיין חושף את "My Journey"
12 בפברואר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רידימים חדשים  //  4 Comments

אמן הרגאיי והדאנסהול המוכשר עומד להשיק את אלבומו השני במרץ. בתפריט: הרבה אהבה, ג'נטלמן, איליין, קימאני מארלי ו-Irie Fm. כל הפרטים לפניכם

I-octane-my-journeyאיי אוקטיין והאלבום החדש. מותג בפעולה

אמנם אלבומים של אמני רגאיי הם לא הדבר הכי פופולארי הימים אלו, אבל כשאייקון כמו איי אוקטיין מתחדש במוצר חדש זה מצרך משובח. אוקטיין שצובר תאוצה אדירה כמותג בשנים האחרונות מתכונן להשיק את אלבומו השני, "My Journey", ב-4 במרץ וחשף את רשימת הצ'ונים והפרטים הנלווים לאלבום שהופק ע"י Tad's Records בשיתוף המפיק המשובח, אנדרה גורדון, Dj Frass בשבילכם, אחד שעובד צמוד עם אוקטיין.

"אני רוצה שאנשים יבינו בעזרת האלבום הזה שיש לנו יותר במשוף מאשר שוני", ציין אוקטיין. "כולנו עוברים את אותן חוויות במהלך החיים, סבל, שמחה, אהבה, כל אחד בדרכו. אני מקווה שברגע שאנשים יבינו את זה יהיה להם יותר קל לחיות כאחים ואחיות ולאהוב אחד את השני באמת", הוסיף בהודעה שהוציא לעיתונות העולמית.

אז מה צפוי לנו באלבום? 16 צ'ונים, חלקם כבר נחשפו, חלקם שיתופי פעולה מלהיבים. "Love Like I Do" שהספיק לעשות גלים בשנה החולפת בהפקת DJ Frass, וזכה גם לקליפ משובח יהיה שם, גם "" עם איליין שזכה לקליפ נאה ייכלל באלבום.

יהיו שם גם שיתופי פעולה חדשים יותר שאחד מהם, על Cane River רידים יחד עם ג'נטלמן, "It's Alright", יהיה גם הוא חלק מהאלבום וגם צ'ון משותף עם קימאני מארלי בשם, "A Ya We Dah".

" Lighters Up המסע המוזיקלי שלו שווה הפצה", קובע הבעלים של Tad's Records, טד דוקינס. "הוא צעיר עם קול מרענן והיכולת שלו להוסיף דאנסהול לתוך הרגאיי בלי שאנשים ירימו גבה ראויה לשבחים".

אירוע ההשקה הרשמי יתקיין ב-6 במרץ בקינגסטון בירת ג'מייקה כאשר הוא ילווה ע"י Irie FM וגם ע"י המגזין האמריקני הגדול, בילבורד שיגיע במיוחד לקינגסטון על מנת לסקר את האירוע.

רשימת הצ'ונים המלאה:

1. Time Will Come
2. Million Miles Away
3. Stepping in The Name of Love
4. Babylon
5. It’s Alright Featuring Gentleman
6. Love You Like I Do
7. I Will be There
8. Mama
9. Pressure
10. Jah Jah Warrior
11. A Yah Wi Deh Featuring Ky-Mani Marley
12. Lighters Up Featuring Alaine
13. My Story
14. Blood A Go Run
15. Jah Jah Mission
16. Burn It

octanemyjourneyלקראת עוד אלבום משובח. איי אוקטיין

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

4 Comments to “בשעה טובה: אוקטיין חושף את "My Journey"”

Leave a reply