בשעה טובה: איידוניה באלבום בכורה רק לליידיז
2 ביולי 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  1 comment

עשר שנים זה לקח, אך כשהמותג בכזאת נסיקה ה-"V1" לא יכול לעצור: אלבום בכורה בשם "Project Swear" שכולו לבחורות עם 10 צ'ונים לוהטים. אם אתן מתחת ל-18, זה לא בשבילכן. הפרטים וגם הווידאוז בפנים

Aidoniaאיידוניה. בקרוב גם באלבום חדש

אחרי עשור בתעשייה וכשהמעמד שלו רק בעליה, איידוניה החליט שזה הזמן לאלבום בכורה. כבר סיפרנו שהוא עושה את זה אחרת, עובד על מותג ומשווק דברים בצורה שלו עם כל הקרו שעוטף אותו. בשנה האחרונה הקרו צבר תאוצה כשפופקאן וצ'י צ'ינג הצטרפו לחבורה של J.O.P שכוללת אמנים כמו דיאבלו, שוקריים, טנסו ואחרים.

עכשיו כאמור, הגיע הזמן לאלבום בכורה. שם כבר יש וגם תאריך יעד. "Project Swear" צפוי להשתחרר לקראת סוף יולי הקרוב כשאת מרבית הצ'ונים, אחד אחרי השני הקליט ה-"1V" בתוך מספר ימים כיאה לאמן וורסטילי.

איידוניה חשף את נושא האלבום באופן רשמי רק ביממה האחרונה ועשה זאת דרך ה-"Jag One Productions" שלו. הלייבל שעסוק לא רק ביצירת מוזיקה, אלא גם בקטעי וידאו שיתעדו את המסע. כבר אמרנו – הוא רוצה להיות שונה.

באלבום שיכלול 10 צ'ונים, איידוניה מבטיח שכולם ידברו אך ורק לבחורות. איזה צ'ונים תמצאו שם? "Nuh Boring Gyal" שיצא לפני מספר חודשים, "Gyal Position" שיצא אף הוא לפני חודשיים וכמובן שאת הלהיט הגדול שלו בימים אלו – "Pretty Please", הצ'ון שהוא מקדם הכי הרבה.

אלו שלא יכללו באלבום כוללים רזומה עשיר כמו "90' Gangsta" ו-"50 Calibur" שיצאו גם הם ב-2015. אל תצפו למצוא שם גם צ'ונים מהעבר וגם לא את "80' Dancehall".

איידוניה החל את דרכו בתעשייה ב-2005 באופן רשמי, ונחשב לאורך השנים כאחד הדי ג'ייז הבולטים בסצנת הדאנסהול. ב-2011 החליט להקים את "J.o.P", שמהווה מעין חממה לטיפוח אמנים צעירים שבמקביל אליו צומחים בקריירות משל עצמם. בצ'ונים הבולטים שלו תמצאו רזומה עשיר ובין היתר את "Bad People", "Fi Di Jockey", "Caribbean Girls", "Jack Hammer" ועוד רבים אחרים.

לכל העידכונים החמים הצטרפו אלינו גם בפייסבוק

 

 

About the Author :

1 Comment to “בשעה טובה: איידוניה באלבום בכורה רק לליידיז”

Leave a reply