בתזמון המושלם: ספייס בדרך לאלבום בכורה
21 בפברואר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

אחרי שנה מלאת להיטים וכשהיא לרגע לא עוצרת, הכוכבת הכי גדולה של עולם הדאנסהול שוקדת על אלבום ראשון ובתזמון המושלם מבחינתה: "לא רציתי שזה יהיה כישלון". בינתיים היא מועמדת לכל פרס אפשרי בג'מייקה: "זה אומר הכל". שם עדיין אין, אבל רשימת הצ'ונים מתמלאת

Spiceספייס. בטופ של הקריירה חיים על מזוודות (אינסטגרם)

אם אתם נמנים על חובבי הדאנסהול הג'מייקני לבטח נחשפתם לשם ספייס. בעבר היתה זו ליידי סו ששלטה ביד רמה בתעשיה ועד היום היא זוכה לכינוי "מלכת הדאנסהול", אך בשנים האחרונות השם הבולט ביותר שמייצג את הדאנסהול הנשי בג'מייקה הוא זה של גרייס המילטון – ספייס בשבילכם.

אחרי ה-"Ramping Shop" המפורסם ששוחרר ב-2008 יחד עם וייבז קרטל ונחשב אולי עד היום ללהיט הגדול ביותר שלה, ספייס לא הביטה אחורה, בדיוק כמו שאמן חכם צריך לעשות. את 2014 היא יכולה לסמן כשנה הטובה ביותר בקריירה שלה, ולמרות שהיתה זו שנה עתירת אלבומים, ספייס לא נמנתה על הגל הזה ושמרה את הפרוייקט הגדול ל-2015.

אחרי ששרפה עשרות רחבות ברחבי העולם עם "So Mi Like It" על ה-"Boom Box" רידים האלמותי של Notnice, צ'ון שגרף מיליוני צפיות ביוטיוב והרקיד כיתות דאנסהול שלמות בעולם, ספייס החליטה שזו העת לאלבום בכורה. "אני בשיא של הקריירה שלי. יחד עם חברת התקליטים שלי לא מיהרנו לשחרר פרוייקט גדול כי לא רצינו שזה יהיה כישלון. אנחנו רואים ב-2015 כשנה ראויה ועובדים על זה", ציינה כוכבת הדאנסהול הכי חמה לתקשורת בג'מייקה.

ספייס השיקה רק בדצמבר החולף EP בין 6 צ'ונים עם שלל הלהיטים שלה מ-2014, EP שכולל כמובן את "So Mi Like It", אך יחד איתו גם את "Go Go", "Like A Man" וכמובן גם את הלהיט החדש שלה יחד עם קרטל שזכה להשקה רשמית בג'מייקה ללא ה"וורלד בוס", "Conjugal Visit" (צ'ון שכבר גרף קרוב ל-3 מיליון צפיות ביוטיוב וכמובן מיליוני האזנות).

צ'ון שכן צפוי להיכלל באלבום הוא אותו אחד שספייס מקדמת בימים אלו ועונה לשם "Back Bend", צ'ון שגם הוא כבר מאיים על כיתות דאנסהול ברחבי העולם, כשבצוותא בסצנת הדאנסהול בג'מייקה הוא מתנגן ומרקיד לא מעט ליידיז ובקרוב גם יושק לו קליפ רשמי. במקביל הספיקה לחשוף את צ'ון שלדבריה הוא צ'ון הרגאיי הראשון שלה אי פעם, "I Love You", על הרידים החדש של אחד המפיקים המוערכים ביארד זי ג'יי קרום, "Dancehall Sings Riddim".

עוד ציון דרך שיכול לסמן פסגה בקריירה היא העובדה שספייס היא האמנית שמועמדת להכי הרבה פרסים באחד הטקסים הנחשבים בג'מייקה, Youth View Awards, בצוותא עם כרוניקס. כן, ספייס רושמת 8 מועמדיות שונות לפרסים ורואה בכך גאווה אדירה: "זה לא משנה אם אנצח בקטגוריה או לא, עצם העמדה ל-8 פרסים אומרת הרבה", ציינה הכוכבת בת ה-36 שעושה את כל זה בתוך תעשייה שרוב רובה גברית לחלוטין. "אני הבחורה היחידה בתוך תעשייה שהשליטה הגברית היא דומיננטית בה כך שאני צריכה לעבוד קשה ועכשיו המשמעות היא לקטוף את פירות ההשקעה", סיכמה ספייס.

לאלבום אגב עצמו אין עדיין תאריך וגם לא שם, אך ההפקה תהיה בצוותא עם ענקית השיווק בעולם הדאנסהול והרגאיי, VP רקורדס. עם כזה רזומה לא תגידו "A So Mi Like It?".

לעוד צ'ונים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply