גבר מאוהב: פופקאן חושף את החברה החדשה
5 באוקטובר 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, לא ידענו, לא שמענו, רוטס רגאיי  //  1 comment

"לא ידענו, לא שמענו": ה-Unruly Boss הציג חברה תוצרת טרינידד ושבר לא מעט לבבות מאוכזבים. וגם: באני וויילר ומשפחת מארלי זה לא סיפור אהבה. הרשת גועשת – גרסת ג'מייקה

Popcaanפופקאן והאהבה החדשה

כשאתה כוכב ולא משנה באיזה תחום, החיים הפרטים שלך הם יותר מרק שלך. מי שחווה את זה בימים האחרונים באופן גורף הוא פופקאן. הרשת הג'מייקנית עסקה גם בבאני ווילר שלא מפסיק להסתכסך עם בני משפחת מארלי ולקלקל את כל העבר של הוויילרס. "לא ידענו, לא שמענו" – אתם כבר מכירים.

על אמת: Fall In  Love

פופקאן נחשב לאחת הדמויות היותר אהודות בקרב אמני הדאנסהול. בשנים האחרונות יוצא אימפריית גאזה של וייבז קרטל פורח באופן עצמאי ואגר לא מעט להיטים וכמובן גם מעריצים ואם תרצו או לא מעריצות.

My boobie where you at? King and queen nah mean❤️

A photo posted by UNRULY BOSS (@popcaanmusic) on

ה-Unruly Boss החליט לחשוף את החברה החדשה, קאוול קיר מטרנינדד וגרר שלל תגובות בנושא. פוסט שלו באינסטגרם גרר הרבה אכזבות ממעריצות שטענו ללב שבור. במקביל, דיווחו כי אותה בחורה היא אקסית של אמן הסוקה המפורסם ויוצא טרינינדד בעצמו, מאצ'ל מונטאנו ואף היתה מאורסת לו. Fall In Love או לא?

באני וויילר לא רצוי במשפחת מארלי

באני וויילר ובוב מארלי היו פעם חברים טובים. שניים שצמחו יחד בטרנצ'טאון וכיכבו עם הוויילרס האגדיים. מאז מארלי עצמו כבר מזמן לא בין החיים, ו-וויילר כבר מזמן לא משדר יחסים טובים עם ילדיו של בוב המנוח.

Bunny-Wailerבאני וויילר. סופג אש (Gettyimages)

לאחרונה הגיע וויילר למוזיאון של בוב מארלי בקינגסטון, אך לאחר שזוהה במקום התבקש לעזוב. "מעולם לא ציפיתי שדבר כזה יקרה לי", הוא העיד לאחר שסירב לעזוב ונדחף החוצה על ידי מאבטח במקום. לאחרונה הוא גם ספג אש מריטה מארלי, אשתו של בוב בעבר, שטענה כי הוא זה שהרג את בוב ואת פיטר טוש, חבר נוסף ללהקה האגדית.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

1 Comment to “גבר מאוהב: פופקאן חושף את החברה החדשה”

Leave a reply