ג'המיל: "ידעתי שאהפוך לכוכב, אסור לסטות מהדרך שלך"
3 בינואר 2017  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם, ראיונות  //  No Comment

"אסור לעצור לרגע", "מובאדו חיבק אותי ואת הכישרון שלי", "האלבום שלי יציג את האהבה למוזיקה". אחרי שנה נוצצת במיוחד בה הפך לכוכב הגיע הזמן לראיון מכל הלב

jahmielמייצג צבעים אמיתיים, ג'המיל

2015 היתה שנת הפריצה שלו לתודעה, את 2016 הוא לקח צעד אחד קדימה והפך לכוכב על התעשיית הדאנסהול והרגאיי. רגע לפני אלבום בכורה, ג'המיל התפנה לספר על הצמיחה, הצניעות, האמת והקשר עם מובאדו.

זה נראה שמאז פריצת הדרך שלך, אתה לא עוצר לרגע.
"בהחלט זו היתה שנה טובה בשבילי. מאז 'Gain The World' יש לי הרגשה כזו, הרגשה נהדרת. הבנתי שיש בחוץ אנשים שמחכים למסר, לאהוב מוזיקה שהיא מעודדת. זה הבסיס של המעריצים שלי. זה נותן לי כוח ללכת הרבה יותר רחוק ממה שהלכתי עד עכשיו".

הגשמת חלום. עבדת שנים באולפנים כמו פנטהאוס. האמנת בזה שתהיה כוכב יום אחד?
"אף פעם לא ידעתי כמה זמן זה ייקח אבל תמיד ידעתי שזה יגיע. רכשתי את האמונה מאבא שלי. המשפחה שלי תמיד האמינה בי ואמרה שאסור להסיח את הראש מהדרך. גם עכשיו אסור לסטות מהדרך כי זה יכול להיות מסע קצר בשבילי".

אם הזכרת מילים, מציאות. מאיפה אתה שואב את הליריקס?
"לכולם יש לפעמים תקופות קשות. אני לוקח את זה מהילדות שלי. הקשר שלי להזדהות עם אנשים הוא חשוב. חווינו אנשים שרצו לעזור אבל נעלמו ברגע הנכון, משם הגיע הצ'ון 'True Colors'. אותו דבר אני יכול לומר על 'Whre Were You'. הם תמיד שם כשיש כסף אבל איפה הם היו לפני? נוח לי להסתכל על הסיטואציה ולשיר עליה".

אתה עומד לשחרר אלבום בכורה. מה הוא צפוי לכלול?
"אני עדיין עובד עליו. זה יציג את האהבה שלי למוזיקה. אני אראה שאני מגוון ולא ספציפי לשום סגנון מוזיקלי. אני מאמין בזה שלא משנה איפה את גר, מאיפה הגעת – מוזיקה צריכה לחבר את כולם. זה לא רק של ג'מייקה או שלי. זה מה שאני מתמקד בו באלבום".

אתה מקליט עם סביבה משלך, אנשים משלך. כמה זה חשוב לך?
"השם של האלבום יהיה Khemistry" – זה מעיד על הסביבה שלי. אנשים אמיתיים שיש לי איתם כימיה. יש לזה חלק גדול בהצלחה שלי. לעבוד עם אנשים כאלה זה מה שיוצר את הצ'ונים האמיתיים האלה".

הקשר שלך עם מובאדו זה משהו מיוחד. ספר על זה.
"מובאדו חיבק אותי ואת הכישרון שלי כל הזמן. הוא בא לראות אותי מופיע בקנדה. הוא התקשר אלי במהלך ההופעות האלה ואמר שיעזור לי לבנות בסיס אוהדים. אני אסיר תודה על כך. זה שייחסו את הצ'ון 'Instant Disaster' כאילו אני בא להגן עליו זה לא נכון, הגנתי על עצמי. מובאדו לא צריך אותי בשביל זה. נזרקו מילים באוויר וידעתי להיכנס איך שצריך. אני מעריך את הכישרון שלי וגם התקשורת".

מה אנחנו צריכים לצפות ממך בתקופה הקרובה?
"אלבום בכורה, הרבה נסיעות להופעות וכמובן הרבה מוזיקה חדשה וטובה".

לסיום, מסר לצעירים שחולמים ללכת בדרך שלך.
"לא להתייחס להייפ. תשירו את מה שאתם מרגישים ומאמינים בו. גם אם זה לוקח שנתיים, לעולם אל תתנו לאף אחד להוריד לכם את המוטיבציה".

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply