דיבור כובש: כשדרייק הפך את פופקאן לכוכב
22 בספטמבר 2016  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

הראפר המפורסם זיהה כבר ב-2012, התאהב בסלנג ובליריקס ועכשיו הוא רק רוצה להפוך אותו לכוכב על. אז מה הוא הבטיח לכוכב שירים את הדאנסהול לתוך המיינסטרים? צפו בווידאו משוגע

popcaan-drakeחיבור שמיועד לגדולות?

החיבור בין פופקאן לדרייק כבר מזמן הפך למעבר לחברות. הראפר הקנדי שנחשב כוכב עולמי, זיהה את יצרן הלהיטים הג'מייקני כפוטנציאל ושואף להפוך אותו לכוכב-על עולמי. כן, מהדאנסהול לבמה הבינלאומית.

כוכב הדאנסהול הג'מייקני כבר יותר מארבע שנים תחת העין של דרייק די הרבה זמן. מוקדם יותר החודש כשהראפר שיחרר מיקסטייפ חדש זה היה ברור שכבר הרבה יותר מסתם אחד שאוהב את המוזיקה של פופקאן.

6 IN THE 876 from OVONiko on Vimeo.

השימוש בביטויים כמו "Ovo" הפך נפוץ אצל דרייק, המילה "Drizzy" היא סלנג נפוץ בו משתמש הראפר המפורסם והכל פרי הדיבור של פופקאן, סלנג בו התאהב דרייק.

לאחר החיבור בצ'ון "Controlla" שהפך להיט עולמי, חשף דרייק שגם בווידאו שיצולם לצ'ון שלו "Please Forgive me" יככב אמן הדאנסהול הג'מייקני.

פופקאן עצמו העיד לאחרונה בראיון כי דרייק מתייחס אליו ככוכב של הדאנסהול. "Ovo זה משפחה, אחד שפרוע ודרייק הוא כזה בשבילי. הוא עושה טוב את התפקיד שלו בתעשיה ואני רואה את עצמי גם שם".

@lejonhjerta

A photo posted by champagnepapi (@champagnepapi) on

אז איפה הכל החל? בואו ניקח אתכם בחזרה ל-2012,. דרייק שם ידו על המיקסטייפ שפורסם על ידי "Chromatic" ואז החמיא לו תוך כדי שהוא צייץ את המילים של: "Only Man She Wants". אחד בשירות השני. אז איפה ייעצר החיבור הזה?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply