דיפ ג'הי: "גארנט סילק הכי השפיע עליי, משתדל להעביר מסר חיובי"
5 בדצמבר 2016  //  By:   //  דאנסהול, טיונים חדשים, ניו רוטס, ראיונות  //  No Comment

עם שנה פוריה מאוד וקול מהמיוחדים בתעשיה, אמן הרגאיי-דאנסהול זוכר את העבר ("לסאונד סיסטם היתה השפעה גדולה על הקריירה שלי"), מודה לשורשים ומכוון קדימה ("הפידבקים מעולים, צריך להמשיך"). ראיון

deep-jahiלא מפסיק לצמוח, דיפ ג'הי

בגיל 25 דיפ ג'הי מסכם את 2016 כאחת השנים בהם קיבל הכרה כאמן עולה בג'מייקה. קול מיוחד יש לו, הוא גם דוגל בזה ושומר על זה. בדקנו איתו איך הכל החל ומה טומן העתיד?

דיפ, אז איך הכל יצא לדרך?
"עד גיל 17 מעולם לא חשבתי שאהיה זמר. בגיל 17 הבנתי שזה מה שאני אעשה. עד גיל 21 לא ממש הייתי שם. אז הייתי חלק מהתכנית של 'Magnum Kings & Queens' ושם קיבלתי את הדחיפה הראשונה. ככה שבארבע-חמש שנים האחרונות אני ממש כאן".

אנחנו יודעים שהושפעת הרבה מסביבה של סאונד סיסטם.
"תמיד הייתי בסביבה של המוזיקה. בני דודים שלי, דודים שלי, כולם התעסקו בזה ככה שזה חשף אותי. אפשר להגיד שסאונד סיסטם שיחק תפקיד חשוב בחיים שלי ובטח בכניסה שלי למוזיקה".

הצ'ון שלמעשה חשף את הייחודיות שלך לג'מייקה היה 'Life Goes On'. מה עמד מאחוריו?
"קיבלתי פידבק מטורף עם 'Life Goes On', זה עזר לי לקבל חשיפה והקהל אהב את זה. שבוע אחרי שבוע הצ'ון הזה רץ וזה הכניס אותי לתודה. המסר שלי הוא שאי אפשר להישאר בעבר, זה תוקע אותך, זה צ'ון של תקווה למעשה".

יש לך קול מיוחד. משווים אותך לאמנים כמו גארנט סילק, מה זה עושה לך?
"גדלתי בסביבה הזאת וזו המוזיקה שהקשבתי לה בהתחלה. אין ספק שזה השפיע עליי. אפשר לומר שגארנט זה האמן המועדף עליי. יחד עם זאת יש לי השפעות גם מלוצ'יאנו ובוג'ו בנטון. ב-90 הקשבתי גם לג'ה קיור וסיזלה לא מעט. אפשר לומר שזה השפיע על הקול שלי אבל גם על המוזיקה שלי. למדתי את זה גם מבחינה ורבלית".

בשנה האחרונה חשפת לו מעט צ'ונים עם מפיקים מובילים. מ-'Greatness' ועד 'Motivation' ועוד.
"זה התחיל באמת עם 'Greatness' שקיבל תגובות אדירות. גם יתר הצ'ונים כי הם מדברים על מציאות ומשדרים משהו חיובי. יש עוד כמה צ'ונים בקנה ואני אגיד שגם על אבלום אני חושב".

אלבום, זה כבר הצעד הבא שלך.
"כן אבל זה במחשבות ויגיע בזמן שלו".

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply