דניס בראון הדור הבא: מארלה בי חושפת סינגל בכורה
27 במרץ 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, רוטס רגאיי  //  No Comment

את הקול אי אפשר לפספס, הדימיון לא מותיר מקום לספק וביתו של "נסיך הרגאיי" יוצאת למסע שלה. היא הספיקה לעבוד עם ביני מאן וג'ה קיור ומבטיחה עוד הרבה חומרים בהמשך. בינתיים: זה הזמן של הבכורה

MarlaBrownמארלה בראון. מקום לדמיון (Gianluca De Girolamo)

את הסיפור של התפוח והעץ שמעתם לא מעט פעמים לבטח, גם במקרה הזה עושה הרושם שזה הכיוון. דניס בראון נחשב לאחד הקולות הכי גודלים בהיסטוריית הרגאיי, שי אומרים הגדול מכולם. כעת, כמעט 15 שנים אחרי שאביה הלך לעולמו, פוצחת מארלה בראון בקריירה משלה.

מרלה היא ביתו הצעירה של בראון המנוח ובילתה זמן רב מ-28 שנותיה בלונדון בירת אנגליה, אך היתה אמונה על אומניות אחרות משירה כאשר רקדה בלט ועוד סגנונות בתחום הריקוד. ב-2013 עשתה את הבכורה המוזיקלית שלה במופע המחווה של באני "סטרייקר" לי בלונדון, ומאז הביטה לאחור.

בראון הצעירה חזרה לקינגסטון בג'מייקה וזכתה למחמאות בהופעות באירועים שונים ברחבי האי כבר בצעדיה הראשונים בתעשייה, בעיקר בגלל קולה הייחודי. הגלינר המקומי החמיא כשכתב עליה: "הקהל המקומי זכה לכמה רגעי נוסטלגיה שהזכירו את דניס בראון האגדי". כשגם הדמיון הפיזי בין השניים ניכר היטב. היא הספיקה  גם לשתף פעולה עם ביני מאן בצ'ון, "Infatuation", על הרידים "Work Permit". כמו כן, גם עבדה בצמוד לג'ה קיור ושיתפה פעולה עם כמה אמנים נוספים שתחשוף בקרוב.

מארלה בראון צפויה ממש בקרוב לשחרר את צ'ון הבכורה שלה, "Better Days" כחלק מרידים, צ'ון שזכה לבכורה עולמית בתוכנית הרדיו של השדר, המפיק והדי ג'יי המפורסם, דייויד רודיגן, ב-BBC 1Xtra, בבריטניה. "הצ'ון הוא הכרזה על כך שלא משנה אילו אתגרים ניצבים בפנייך במהלך החיים, אתה לא לבד בהתמודדות הזו", הספיקה לומר על הצ'ון בו היא גם מוקירה את אביה ואת הצ'ון הבלתי נשכח "No Man Is An Island".

לקבוע לאן יפול התפוח עדיין לא ניתן, אבל לנו זה נשמע מבטיח ביותר.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונו ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

About the Author :

Leave a reply