האזינו: אלבום אקוסטי חדש ומשובח לבארינגטון לוי
26 במאי 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחד מאגדות הדאנסהול שיחרר אלבום ראשון אחרי שבע שנים בשם "Acoustica Levy". ביצועים אדירים לצ'ונים בלתי נשכחים בפנים והקול? יש לכם אפשרות להאזין ולשפוט לבד – בפנים

barringtonlevy-acousticalevyאיכות בלתי מתפשרת. האלבום החדש של בארינגטון לוי (Barringtonlevy.com)

הוא החל לעבוד עליו ב-2013, אבל ממש לאחרונה שיחרר אחד מאמני הדאנסהול הוותיקים, בארינגטון לוי, אלבום אקוסטי משובח שכולל את מרבית הלהיטים שלו. "Acoustica Levy" כולל 15 צ'ונים שכולם הם סוג של גירסה אקוסטית לצ'ון מהעבר.

לוי בן ה-51 שומר על הקול כאילו דבר לא השתנה ומתבל אותו בליווי מבריק של גיטרות. בניגוד לאמנים רבים אחרים, לוי לא פחד לעשות זאת כשהיה ברור כי רק קול מדויק יכול להחזיק אלבום אקוסטי כזה.

הביקורות מזכירות לכולם שמדובר באחד הקולות הגדולים שידע עולם הדאנסהול ושאין מקום לטעויות מאחר והיה ברור שכשלוי ירצה לשחרר אלבום חדש – יהיה זה משהו איכותי. אכן, שבע שנים אחרי האלבום הקודם, יצא כאן תוצר מושקע ומעולה.

לוי נחשב לאחד מחלוצי הדאנסהול שכבר בשלהי שנות ה-70 כשהיה בין 13 בלבד, פצח בקריירה עם להיטים שכולם נכנסו לאלבום בגירסאות אקוסטיות. בין להיטיו: "Under Mi Sensi", "Here I Come", "She's Mine" ו-"Black Roses". לוי הופיע בישראל בהופעה בלתי נשכחת בפסטיבל הרגאיי בירושלים ב-2012.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply