הבאסה של דקסטה דאפס והריגוש של בוג'ו
22 ביוני 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

לא רק יום האב: הזמר וה-"7Eleven" בעצבים, הבן של "גרגמל" במכתב מרגש וגם: פופקאן דלוקס. הרשת אף פעם לא עוצרת. אל תגידו: "לא ידענו, לא שמענו"

Dexta-Daps-7Elevenדקסטה בקליפ. לקח אחריות (צילום מסך)

ג'מייקה געשה אתמול כמו מרבית העולם סביב יום האב הבינלאומי. כל הסלבס המוכרים לכם כאמנים זכו לברכות או שבירכו את הקולגות לעבודה האמיתית בחייהם – אבא. יחד עם זאת, לא רק זה מה שתפס את מוקד הרשת בשבוע החולף. עשינו לכם סדר ב-"לא ידענו, לא שמענו". אתם כבר יודעים למה.

דקסטה עצבני
הוא נחשב לאחת הסנסציות העולות של 2015 בתעשיית הדאנסהול. האמת, זה החל כבר ב-2014 עם "Morning Love" ו-"Jealous Ova" יחד עם טיפה – שני צ'ונים שהעיפו את קינגסטון. ההכרה של דקסטה דאפס, ששמו האמיתי הוא לואיס גרנדיסון תפסה עוד יותר עם אחד הלהיטים הכי חמים ב-2015, "7Eleven". הצ'ון שלא מפסיק להתנגן כמעט מדי דאנס בג'מייקה ומחוצה לה, זכה לווידאו, אלא שלווידאו הזה כנראה לא ציפו.

יחד עם עוד כמה צ'ונים על ה-"Intoxxicated" רידים המשובח של "Troyton" שהחלו להשתחרר לאוויר אחרי כמעט חצי שנה שרצו ברחובות, דווקא הגדול שביניהם זכה לביקורת נוקבת מהמעריצים.

"נדמה כאילו דקסטה רצה להגיע לטלויזיה ובג'מייקה רצו לקבל משהו יותר גס", כתבו מעריצים בטוויטר. "הוא עשה כזה צ'ון לוהט וצילם וידאו כשהוא יושב על המדרגות", הגיבו אחרים ואלו רק חלק מהביקורות. מה עשה האמן? כנראה שלקח לתשומת ליבו, התאכזב והסיר את הווידאו מערוץ היוטיוב הרשמי שלו. אם תחפשו את זה, כנראה שתתקלו בבעיה.

בוג'ו אבא אכפתי
מי שלא ממש יכול היה לחגוג את יום האב עם משפחתו הוא בוג'ו בנטון שכאמור נמצא במאסר בארה"ב מאז 2009. "גרגמל" לא נשכח כמובן על ידי בניו והצעיר שבהם, ג'הזיל, אף הגדיל לעשות ושלח מכתב לאביו לכבוד היום המיוחד. "אתה אבא אוהב ואכפתי", כתב בין היתר ג'הזיל. מרגש, לא?

פופקאן במהדורה מיוחדת
רגע לפני שהוא מגיע לישראל להופעה אחת ויחידה, פופקאן נזכר באלבום המופתי שלו מאשתקד – "Where We Come From". שנה אחרי אלבום הבכורה, וכשזכה למיליוני האזנות, 'פופי' מייעד מהדורה מיוחדת על תקליטי ויינל שתציין בדיוק שנה לצאת אלבום הבכורה שלו. האלבום מוגדר על ידי חובבי הדאנסהול בעולם כאלבום השנה של 2014. זה הזמן למהדורת דלוקס. אוהבי התקליטים, מוזמנים לחפש.

popcaan-vinylפופקאן מציג את הויינל. דלוקס פופי

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply