עשרת האלבומים של בדאווין
בדאווין (עדי עזר), יוצר ומתקלט לא מעט ברחבי הארץ, אחד האנשים הפעילים בסצנה המקומית. מגיש לכם את עשרת האלבומים הטובים ביותר לטעמו. מהסקא והרוקסטדי ועד לשילוב בין רגאיי להיפ הופ. 
1. דריק מורגן – Forward March – 1972
דריק מורגן,אמן סקא/ רוקסטדי מיוצרי הרגאיי הוותיקים, כלומר אמן פאונדיישן אמיתי. האלבום הנ"ל שהלהיט שלו הוא Forward March נוגן ביום העצמאות של ג'מייקה בשנת 1962 וזכה לפופולריות רבה.  "תמיד טוב לדעת איפה התחילו והתפתחו תרבויות וסגנונות שאתה אוהב ותומך וזה אחד האלבומים שללא ספק הם תחילתה וחלק בלתי נפרד מהמוזיקה".
2. לי "סקראץ" פרי – (LEE "SCRATCH" PERRY & THE UPSETTERS – THE COLLECTION (1069-1973
אין דבר כזה לאהוב ולנשום רגאיי מיוזיק בלי לעבור דרך ה Upsetters של גדול מפיקי ג'מייקה, האמן והמפיק האגדי, לי "סקראצ'" פרי. אלבום בעל הפקה מבריקה ואותנטית המייצגת את דרכו וייחודיותו של "פרי" שבשבילי הוא אבן דרך בהתפתחות הרגאיי מיוזיק והשפעה גדולה בתשוקה למוסיקה.

 

 

 

3. גרגורי אייזקס – (Night Nurse (1982
אייזקס המנוח, הידוע בכינויו "קול רולר" הוא אכן אחד מאגדות הרגאיי שהיו בעולמנו. "אלבום מופת ואין ספק בדבר שהוקלט בשנת 1982 עם סאונד כל כך נקי שלא נדבר על הליריקס הנוגעות שעוברות דרך קולו המעודן והצלול ….אלבום שכולו לאברס רוק נוגע ואיכותי.
4. קוקו טי – (Mr. Cocoa Tea ( 1985
עוד אגדה. אחד האמנים האהובים עליי אשר עד היום מבצע ושומר על איכויות גבוהות של הופעות וביצועים (גם אחרי שנים רבות של עשייה ו-38 אלבומים) מה שגורם לי להשראה אדירה. האלבום הזה מלווה אותי המון שנים והוא חלק מהסלקשן שלי כמעט בכל דאנס.
5. ילומאן – (Nobody Move, Nobody Get Hearts  (1984
וירטואוז/רב אמן בעל יכולות ליריקליות שכבש את העולם כולו בזכות כישרונו האדיר. אלבום תיאטרלי שכולו מסע בעולמו של ה"קינג" שסוחף עם היכולות הווקליות האדירות, 9 בסולם "BaDaWiN"!
6. טוני רבל & גארנט סילק – (In Dancehall Conference" (1994
שני אמנים ששמם הולך לפניהם. תמיד טוב "לתפור" שתי ציפורים במכה ובמקרה הזה אין טוב שאפשר לבקש מאלבום ארלי דאנסהול אוריג'ינל של שני ענקיים.
7. STUDIO ONE DJ'S
"סטודיו 1",  הלייבל הידוע מכל בניצוחו של עוד אגדה ואבן דרך ברגאיי מיוזיק – סר קוקסון דוד  אשר תטפח ולקח תחת חסותו עשרות או מאות של אמניפ שעם הזמן הפכו לכוכבי על בג'מייקה ובעולם כולו ובהם: בוב מארלי, שוגר מיינוט, ברנינג ספיר ועוד רבים וטובים. האוסף הגאוני והזה אומנם הוקלט מחדש ויצא במהדורה מיוחדת בשנת 2002 אך הוקלט ע"י המפיק האגדי "קוקסון דוד"  החל מאמצע ה-60' ועד ל-80 – דיסק פאונדיישן חובה!
8. סיזלה קלונג'י – (Waterhouse Redemption (2006
מי לא מכיר את סיזלה? הרב אמן בעל 70 האלבומים המלאים במסרים עוצמתיים וכמובן וירטואוז בחסד! אלבום מספר 35 בסדרת כשהשילוב בין הליריקס להפקה המוסיקלית השפיעו עליי מאוד וכמובן שמתנגן אצלי בסלקשן בתדירות גבוהה בנוסף לשאר להיטי סיזלה.
9. ג'ה קיור – (World Cry (2012
השנה 2012 וכך גם שומעים על האלבום הנ"ל, הפקה נוצצת באירוח של "Movado" ועוד. אלבום בועט, מרגש ושורף מה שבשבילי הוא המתכונת האידיאלית לאלבום טוב.
10. קבאקה פיראמיד -(Rebel Music (2012
אמן עולה בעל כריזמה עוצמתית המשלב ביכולת השירה שלו אלמנטים מההיפ הופ והשילוב בין הרגאיי דאנסהול להיפ הופ שהוא מבצע פשוט מושלם. 10 בסולם "BaDaWiN"!