הוא חוזר: ביני מאן שוב בישראל ב-14 באוגוסט
28 ביולי 2014  //  By:   //  ארלי דאנסהול, דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות  //  No Comment

הדוקטור והזאגה שבים להופעה בישראל באמצע טור אירופאי: אחרי ששרף את ת"א פעמיים אשתקד, הוא מגיע לעשות זאת שוב. גם מיליון סטיילז בתפריט – אם לא שמעתם, כנסו ללינק

Beenieman-MillionStylezהישר מטור באירופה. ביני מאן חוזר

אחד האייקונים הגדולים בתולדות הדאנסהול בג'מייקה, אנתוני מוזס דייויס, שאתם מכירים כביני מאן, חוזר לעוד הופעה בישראל. ה"דוקטור" שהיה כאן בשנה שעברה בחגיגות העשור של איימר סאונד חוזר להופעה אחת ב-14 באוגוסט במועדון "האומן 17" בת"א כשהוא באמצע סיבוב הופעות ארוך באירופה.

ביני מאן יליד ווטרסהאוס בקינסגטון בירת ג'מייקה, החל את הקריירה ככישרון כבר בגיל 11 ב-1984 כשהופיע לא מעט עם אמנים גדולים כמו בארינגטון לוי כבר באותה התקופה. בשנות ה-90 הוא פרץ יחד עם אמנים כמו נינג'ה מאן ושאבה ראנקס לתקופת הזוהר של הדאנסהול בג'מייקה, כאשר ביני עצמו סיפק לא מעט להיטים, חלקם חדר למיינסטרים העולמי ול-MTV.

זכורים בעיקר הלהיט "Dude" ויחד עימו "King Of The Dancehall" שבתחילת שנות ה-2000 היכו גלים ברחבי העולם והעניקו ליוצר הג'מייקני הכרה בינלאומית שזיכתה אותו בפרס הגראמי היוקרתי.

להיטים ולהיטים הוא הוסיף להוציא כשאפשר למנות את "Romie" ו-"Who I Am" ברשימה והם רק חלק מכמות להיטים שנשאבה גם לעבר התקופה הנוכחית. "Let's Go" ו-"Rum & Redbull" חרכו כמעט כל רחבת דאנס בעולם בשנים האחרונות.

כאמור ביני מגיע באמצע טור אירופאי אחרי שהוציא מוקדם יותר השנה EP חדש בין 7 צ'ונים, אותו החל לחשוף במהלך ההופעה בישראל אשתקד. הפעם הוא מגיע בהפקה של Afro Productions.

יחד עימו יופיע גם מיליון סטיילז, שכבר היה כאן גם הוא לא מעט פעמים. האמן השבדי ממוצא פיליפיני נחשב לאחד מכוכבי הרגאיי והדאנסהול באירופה לאורך השנים האחרונות. באירוע ינגנו גם טבסקו מ-BadBoy Int'l ורודבוי סאונד. אז יאללה מוכנים לזאגה זו?

כל הפרטים המלאים כולל רכישת הכרטיסים בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply