החום עולה: חגיגות 20 שנה לסנטינל סאונד בישראל
13 במאי 2019  //  By:   //  דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות, יארד סטורם, סאונד קלאש  //  No Comment

פותחים קיץ: יארד סטורם ממשיכים לשמר את תרבות הסאונד סיסטם בישראל עם אירוח סופר יוקרתי של אחד הסאונדים הנוצצים בתעשייה. רמז: הם לא מגיעים לבד. הפרטים כאן

מהדורת סופר מיוחדת

הקיץ כבר כאן ודאנסהול וסאונד סיסטם זה שילוב מתבקש. אז אחרי שעיצבה לאט מעט מתרבות הסאונד סיסטם בשנים האחרונות, יארד סטורם פותחת קיץ עם מהדורה סופר ייחודית.

לצד לא מעט הופעות של אמנים מג'מייקה, תרבות הסאונד סיסטם היא זו ששומרת על הפצת המוזיקה הישר מקינגסטון אל רחבי העולם ולשם כך יארד סטורם דואגת להטיס לכאן את הטופ של הסאונדים מהעולם.

ב-24 במאי יגיעו לכאן לפעם נוספת – סנטינל סאונד – אחד הסאונדים הבכירים באירופה וגם בעולם ולמהדורה מיוחדת במסגרת חגיגות ה-20 לקיומם. הם היו כאן בפסטיבלים במדבר, היו כאן בבארבי וגם ביארד סטורם הם הספיקו להתארח ב-2017.

במסגרת חגיגות ה-20, סנטינל עורכים מספר מהדורות שונות לציון הדרך ובאחת מהם אף אירחו את אמן הרגאיי הגרמני, ג'נטלמן. בנוסף למקומות נוספים בהם יתארחו לאורך התקופה הקרובה – ראו חברי הסאונד גם בתל אביב כמקום אולטמטיבי לעשות זאת.

הסאונד שהוקם ב-1999 בשטוטגרט הספיק להתחרות בעשרות קלאשים וזכה ב-2005 בתהילה בוורלד קלאש בניו יורק. מעבר לכך מדובר במכונת ג'וגלינג עם הסלטקה דניאל וה-MC אלגי.

כדי להעצים את האירוע יגיעו לכאן בפעם הראשונה עוד סאונד מגרמניה, סאונד העונה לשם "סנסי מובמנט" שמלא באנרגיות וחמוש בספיישל ומוזיקה עדכנית.

בנוסף אליהם יהיו שם כמובן איימר סאונד ומיסטיקל יוט – שניים מהסאונדים שמריצים את תנועת יארד סטורם לאורך השנים האחרונות. צלע הוספת של יארד סטורם היא מאד מאן – קידום תרבות ומוסיקה אורבנית.

אז איפה זה קורה? 24 במאי במועדון ה"גגרין" בסלמה 46, תל אביב. כרטיסים, פרטים ועוד תוכלו למצוא בפייסבוק.

לדף של יארד סטורם בפייסבוק

אהבתם? חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

About the Author :

Leave a reply