הכוכב הבא: ורשון התחיל בסערה את 2016
20 בפברואר 2016  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס  //  No Comment

אחרי הפריצה של 2015 הוא לא עוצר לרגע. כל מפיק גדול מספק לו רידים: "זה כישרון לשנים רבות" והלהיטים נשפכים. ויש לו מה להגיד למי שלא שמח בהצלחתו. הכל בפנים

Vershonורשון. כוכב בהתהוות

הוא נחשב לאחד הסינג-ג'יי המוכשרים בג'מייקה בתקופה הנוכחית. ורשון ממשיך להעלות את ערכו בתעשייה ופתח את 2016 בסערה.

אחרי כמה להיטים גדולים ב-2015 שבהם: "Inna Real Life", "Use To Hungry" ו-"Clean Mi Heart Too Clean", הוא החל את השנה הנוכחית כשהוא שם מבוקש על ידי כל המפיקים הכי גדולים בתעשייה המקומית.

"הוא צעיר ומלא רעב כמו שהוא שר", מעיד אחיו, ג'יי וגם המפיק טווין ריצ'ארדס מ-"YGF Records" בטוח: "הוא ידבר עוד שנים רבות. צנוע, ורסטילי וממוקד".

טווין והלייבל שלו הספיקו להקליט את ורשון על ה-"Chronicle Of Success" רידים שבו מתבטא היטב הכישרון של האמן העולה בצ'ון – "Neva Happy Fi Me". המילים כמובן מיוחסות לכל מי שלא מפרגן להצלחה המזהירה שלו.

ורשון הספיק לשחרר בכמעט חודשיים ב-2016 לא מעט צ'ונים שהם אופציות ללהיטים. "Mercy A God", הוא הקליט בשביל לי מילה, מפיק מוכר שאמון על לא מעט להיטים של וייבז קרטל.

את "Live The Dream" הוא שמר ל-"Day Off" רידים, בהפקה של Frenz For Real, אותו לייבל שהצליח לכבוש את ג'מייקה עם "Take Time" רידים בשנה שעברה. גם DJ Frass, Good Good Productions ולמעשה כל רידים חדש שיוצא הוא מופיע ברשימת הצ'ונים שלו כי אין מפיק שחושב לפספס אותו.

ורשון לפי מקורביו התרגש בעיקר מהעובדה שהוזמן על ידי שאני בי ו-"BBC1 XTRA" להפגין את הכישורים שלו כשביקרו לאחרונה בג'מייקה. במארס הוא כבר צפוי לבקר אותם כשיגיע לסיבוב הופעות ראשון באנגליה. הפריצה הכי מהירה של השנתיים האחרונות כאן כדי להישאר.

עוד לא נתתם לייק? חפשו אותנו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply