הכירו: RC זה לא רק תחליף לקולה
26 בנובמבר 2013  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, לאברס רוק, רוטס רגאיי  //  No Comment

הוא התגבר על הביישנות שאחזה בו בתור ילד ופרץ ב-2013. אולי אתם עדיין לא מכירים, אבל אחרי הצ'ון המשותף עם ביזי סיגנל, הגיע הזמן להגיד לו שלום. "מוזיקה זה החיים", ככה מדבר אמן של מילים

Righteous-Childמוזיקה עושים כדי לתת. RC

ראיין קמפבל, RC, Righteous Child בשבילכם הוא עוד אחד מאמני הרגאיי שמחיים את מוזיקת הרוטס בג'מייקה. RC  בן ה-28 גדל בעיירה קטנה במחוז קלרנדון בג'מייקה העונה לשם הדי מצחיק יש לומר, Gimme-Me Bit, ובכל שנות בית הספר לא חשף את כישרון השירה שלו מסיבה אחת, ביישנות.

כן הילד שהיום עוטה שם של צדיק בחר רק בגיל 17 לעשות שינוי בחייו והחל להופיע על במות. ב-2009, כשהוא בן 24 זכה להשתתף בתחרות דאנסהול מקומית ולנצח בה כיאה למה שהופך אמנים בג'מייקה לכוכבים.

מאז כמובן הוא על הדרך הנכונה גם אם טרם שמעתם עליו. RC עבד בצמוד לדונובן ג'רמיין, האיש שמאחורי פנטהאוס רקורדס האגדיים ומאז הכל היסטוריה. "מוזיקה היא לא מה שאתה יכול לקבל, אלא מה שאתה יכול לתת. החיים זה מוזיקה ומוזיקה זה אמת", אומר RC.

עד השנה הוא היה די אלמוני, אך בהחלט אפשר לסמן את 2013 כשנה שחשפה אותו לקהל בג'מייקה וגם מחוצה לה. בתחילת השנה הוא הספיק להקליט את "Holding Firm", על ה-Focus Riddim של Vikings Productions, צ'ון מלא מסר. ההמשך ממש לפני כמה שבועות על הרידים החדש של הלייבל הגרמני, Silly Walks DiscotequeBrighter Days, עם צ'ון בצוותא עם ביזי סיגנל בשם "Dreams Of Brighter Days", שזכה לקליפ מרהיב רק לפני יומיים.

העתיד בהחלט מבטיח עבור RC  כשהוא מבטיח צ'ונים גם על טהרת הלאברס רוק. ככה זה כשמעניקים לך שם של צדיק.

לעוד צ'ונים, רידימים, ראיונות וחדשות הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply