המושל שלצדו: "נשמח להגיע עם איידוניה לישראל"
18 באוקטובר 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ראיונות  //  No Comment

עם להיט רחוב בג'מייקה, בשם "No Complaining", ואחרי ששינה את השם מדיאבלו לגובנה ("אי אפשר להתקדם ככה"), באמת שאין על מה להתלונן. תדליקו רמקולים ותתחילו לשנן

Govanaגובנה. כבר לא דיאבלו ואין מקום לתלונות

כשאיידוניה הוא המנטור שלך, סביר להניח שמתישהו תגיע הפריצה. זה המקרה של דיאבלו. לפחות בתקופה זו, עושה הרושם שאחרי תשע שנים בתעשייה, מרביתם לצד ה-V1", זה הזמן לצ'ונים שיבססו אותו גם לבד.

אנחנו מדברים על דיאבלו, אבל השם כבר לא ממש כזה. בתור ראסטה הוא החליט שדי לשם שמקביל למשהו רע, וזה הזמן להיות מושל. איידוניה הדביק את הכינוי ומעתה אמרו – "Govana", גובנה.

"דיאבלו בספרדית זה שטן, אני לא רוצה שזה יישמע כך. כמו שאסאסין שינה את השם שלו לאייג'נט סאסקו כשהבין, גם אני החלטתי שאהיה גובנה. זה כינוי, אבל זה הרבה יותר נכון. אי אפשר להתקדם עם שם שטני", הסביר.

עם להיט רחוב, במה שנקרא: Street Anthem, בשם – "No Complaining", גובנה בהחלט מסמן את 2015 כשנה בה נכנס היטב לתודעה של חובבי הדאנסהול והרגאיי בעולם. סאונדים מארה"ב, מאירופה ומיפן מביעים תמיכה כשמנגנים לא מעט את הצ'ון וכמובן שגם בג'מייקה, בדאנסים של מדי ערב ובתחנות הרדיו המקומיות, הצ'ון הזה לא מפסיק להתנגן.

תוסיפו לעובדה את הקליפ המצולם שאגר לתוכו מספר אייקונים כמו איידוניה שמופיע עם בנו קאליף, פופקאן, דרה איילנד ואחרים וכמובן שגם זה הוסיף להייפ סביב הצ'ון. "אנחנו מקדמים את הצ'ון הזה ברור. אבל יש עוד כמה על הפרק. לא מפסיק לעבוד", ציין. גם הצ'ון "Life Struggle", הספיק להיטמע גם בארה"ב, ועל הכוונת כמה צ'ונים חדשים.

"נשמח להגיע לישראל מתישהו, אני ואיידוניה", הצהיר גובנה. אז לפני שתתחילו לפנטז, כדאי להכניס לפלייליסט.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply