המסר שלו: האזינו לאלבום החדש של טוני קרטיס
11 באוגוסט 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, ארלי דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לאברס רוק, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחד הקולות היותר מיוחדים בשנות ה-90 משחרר את "Message In The Musik" ורומז לכולם – האיכות עדיין כאן. 15 צ'ונים על אהבה, מסר ועשבים בפנים כולל לינק להאזנה

Tony-Curtis-Message-In_The_Musikהמסר במוזיקה. החדש של טוני קרטיס

כמו לא מעט אמנים צעירים יותר, טוני קרטיס הוותיק משמר את האיכויות שלו עם אלבום חדש, ה-9 במספר שלו. קרטיס שנחשב לאחד מאמני הלאברס הבולטים והמיוחדים של שנות ה-90, שיחרר את "Message In The Musik", אלבום שלא מתפשר על איכות במוזיקה ושם האלבום אף מכוון להבהיר שהאיכות עדיין כאן.


קרטיס שהתפרסם עם להיטים כמו "High Grade", "25 Ladies", "Faith" ואחרים, וכמובן נמנה על ההרכב "Lust" יחד עם חברו הטוב לוקי די (השניים אף שיחררו את הצ'ון "Friends" בשנה שעברה), שומר על האיכות גם במהלך 15 הצ'ונים באלבום.

תוכלו למצוא שם צ'ונים בעלי משמעות כמו "Crabs In A Barrel" ו-"Ghetto Rock", וכמובן שגם צ'ונים של אהבה ויש שם אפילו צ'ון משותף עם סיזלה בשם "Ganja In My Brain". את האלבום הפיק John John, אחד מבניו של קינג ג'אמיס האגדי והתוצר? תשפטו אתם.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply