המשלוח חינם: תאזינו ותורידו את האלבום החדש של קונשנס
14 באוקטובר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, ביקורת אלבומים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס  //  No Comment

מאגר צ'ונים בלתי נגמר מאלץ לפעמים לחלק מתנות: לא, לא מדובר במיקסטייפ אלא באלבום שנקרא "Road Album", 26 צ'ונים, חלקם חדשים, חלקם להיטים. הכל בחינם בלינק אחד. נותנים לך תיקח, לא?

Konshens-Road-Albumקונשנס בחינם. לא בכל יום

בדר"כ אמנים בסדר הגודל שלו משחררים עשרות צ'ונים בשנה וקשה לבחור מהם אלו ייכנסו לאלבום, אז מה עושים? משחררים אוסף מובחר, מתבלים בכמה צ'ונים חדשים לגמרי ומקבלים אלבום חדש עם 26 צ'ונים.

אז כן קונשנס בהפקה של הלייבל הפרטי שלו "Subkonshus" – שיחררו ממש ביומיים האחרונים אלבום שנקרא "Road Album", אלבום שאוסף כאמור כמות נכבדה של צ'ונים ומפגין את מגוון הכישורים של קונשנס כאמן וכמטפח צעירים.

באלבום תמצאו צ'ונים מוכרים יותר כמו "Care Zero" על ה-"Fire Supreme" רידים, "To Her With Love" על ה-"In Transit" המופלא של נוטיס, "Weed On Me" וכמובן גם את הקאבר לסופר קאט ב-"Don Daddy" על ה-"Greatest Creation" של Jukeboxx.

מעבר לזה תמצאו אותו עושה גם One Drop ורגאיי מיוזיק, ומשתף פעולה עם שניים מהאמנים העולים בקינגסטון של ימינו. מאסיקה, שנחשב בן טיפוחיו של קונשנס, לפחות בשנתיים האחרונות ויחד אחרי ששחררו לא מעט שיתופי פעולה, הפעם זה מגיע בדמות "Husslin" – צ'ון שבהחלט עלול להתנגן לא מעט בדאנסים. גם ג'יי קפרי הלוהטת בפני עצמה משתפת שוב פעולה עם קונשנס ב-"Hole Digger" בהפקה של הלייבל בו היא חתומה "Head Concussion" יחד עם ראשן המוכר.

מה אתם צריכים לעשות כדי לקבל הכל? פשוט להיכנס ללינק, להוריד וליהנות. תבלו!

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply